winningtipsters-logo
29. 6. 2024
16 min. čtení

WinningTipsters | sázková poradenství pod kontrolou

Sázková poradenství jsou (nejen) na českém trhu zcela neregulovaným odvětvím a i vzhledem k samotné povaze podnikání (jednu sázku může vyhrát kdokoliv) se jedná o obor, který je velmi náchylný k různým podvodům. A právě z těchto důvodů na český trh přicházejí
WinningTipsters. WinningTipsters.cz je verifikační platforma, která sdružuje ta nejlepší sázková poradenství na našem trhu.

Co je WinningTipsters.cz?

WinningTipsters.cz je první plně profesionální verifikační platforma v Česku a jedna z prvních plně profesionálních verifikačních platforem na světě. Na rozdíl od klasických verifikačních platforem přináší ještě vyšší úroveň kontroly tipů a ještě lepší distribuci tipů zákazníkům. To je ovšem pouze základní poslání tohoto webu.

Lidé pracující na WinningTipsters.cz si jsou moc dobře vědomi neutěšeného stavu na poli prodejců tipů a proto se starají také o potřebnou osvětu – na jejich stránkách i na sociálních sítích najdete vzdělávací videa, ve kterých vám poradí, jak se v nabídce sázkových tipů orientovat, jak se nenechat napálit nepoctivými sázkovými poradenstvími, případně jak vybírat své vlastní tipy na sázení tak, abyste dosáhli ještě lepších výsledků ze sázení.

Kolem těchto aktivit pak přirozeně vzniká komunita ziskových sázkařů. Její součástí se samozřejmě můžete stát taky.

Proč používat WinningTipsters.cz?

Verifikační server (tedy WinningTipsters.cz) je jakýmsi garantem správnosti podávaných tipů, stejně jako správnosti prezentovaných výsledků. Verifikační server kontroluje všechny podávané tipy, sleduje, zdali jsou opravdu k dispozici v sázkové kanceláři a zdali vyšly či nevyšly. Nakonec ze všech těchto údajů dělá ničím nezkreslené statistiky, které pak projektuje na svých stránkách.

Díky verifikačnímu serveru tak sázkaři mají jistotu, že nekupují jenom plané sliby, ale že se dostanou přesně k těm výsledkům, jaké sázková poradenství slibují.

Jak WinningTipsters.cz funguje?

WinningTipsters.cz je v podstatě prostředníkem mezi sázkovým poradenstvím a jeho zákazníky. Sázková poradenství na verifikační server chodí podávat tipy, verifikační server následně tyto tipy zkontroluje a pak je rozpošle zákazníkům daného poradenství. Následně verifikační server zjistí výsledek zápasu a vyhodnotí výsledek tipu. Informaci o výsledku zápasu a potažmo i výsledku daného tipu pak zanese do statistik, které mají zákazníci neustále při ruce.

Proces verifikace tipů

Na rozdíl od dalších sázkových poradenství mají WinningTipsters.cz unikátní systém pro kontrolu podávaných tipů už na vstupu, tedy ve chvíli, kdy sázkové poradenství uveřejňuje tip.

Zatímco jiné verifikační servery nechají tipaře vkládat tipy na sázení ručně, na WinningTipsters je správnost tipů ověřována v reálném čase – po vyplnění údajů systém okamžitě zkontroluje, zdali je tip v daném kurzu a u dané sázkové kanceláře skutečně dostupný a teprve následně tip rozešle mezi zákazníky. Tímto se maximálně eliminují možné překlepy a chyby, nebo dokonce snahy umělé snahy o vylepšení statistik.

Pravidla pro podávání tipů na WinningTipsters.cz – přísná, ale úspěšná

Pro maximální eliminaci chyb a nedostatků a pro maximální zlepšení celkových výsledků mají WinningTipsters.cz také velmi přísná pravidla pro začlenění tipaře do nabídky.

Na většině verifikačních serverů může podávat tipy každý, u WinningTipsters.cz se však každý žadatel musí prokázat odpovídajícím vzorkem tipů (minimálně 500, ideálně až 1000 verifikovaných tipů přímo na WT – tedy pod rukama verifikačního serveru) a také se uvést na vstupním pohovoru. Každý z tipařů pak musí podepsat také přísnou smlouvu.

Složitý, ale podle vlastních slov úspěšný postup náboru nových tipařů WinningTipsters.cz původně zavedli v některých dalších evropských zemích, a protože s ním dosáhli velmi dobrého výsledku pokračují s ním i v ČR.

Výhody pro uživatele

 • Tipy v prémiové kvalitě
 • Zasílání tipů zdarma, do e-mailu či na Telegram
 • Tipy i pro sázkové kanceláře bez limitace ziskových sázkařů
 • Vzdělávací videa a další materiály
 • Pokrývá 20+ sportů včetně MMA, esportutenisu
 • Školení sázkařů
 • Příjemná zákaznická podpora
 • Vždy férový přístup

Díky WinningTipsters.cz se můžete dostat k tipům na sázení v prémiové kvalitě. Na rozdíl od dalších platforem WinningTispters.cz berou sázení spíše jako investici, a proto nejsou nakloněni takovému tomu sporadickému sázení na malé trhy, kde vždycky hrozí, že bookmakeři kurzy rychle sníží (a tedy že těžko dosáhnete zisku). WinningTipsters.cz dokonce nabízí také tipy pro sázkové kanceláře, které nelimitují ziskové sázkaře.

Kromě prémiových tipů se pak na platformě WinningTipsters.cz můžete dostat také ke vzdělávacím videím a materiálům, které vám pomohou dostat ze sázení maximum. A připraveno je také školení sázkařů.

WinningTipsters.cz jsou navíc dobře známí svým férovým přístupem k zákazníkům a příjemnou zákaznickou podporou. Web skutečně funguje spíše jako komunita vedená nadšenci z oboru, takže se vždycky najde někdo, kdo vám poradí či pomůže.

Proces verifikace tipů

Proces verifikace tipů na platformě winningtipsters.cz je navržen tak, aby chránil před jakýmikoliv chybami (ať už neúmyslnými či těmi úmyslnými). Jak už bylo řečeno, tipaři na WinningTipsters jsou velmi dobře vybíráni a přidávané tipy jsou systémem kontrolovány v přímém přenosu.

Tj. tipař vloží tip/kurz, systém zkontroluje, zdali je daný tip/kurz v sázkové kanceláři dostupný a až potom ho zašle. To znamená, že se nikdy nestane, aby k vám dorazil tip, který v době přidání na stránkách dané sázkové kanceláře nebyl a nebo který by nedosahoval takové hodnoty, jakou sázkař uvádí. Díky tomu se tipy k zákazníkům dostávají vždy v té nejvyšší kvalitě.

Transparentnost a důvěryhodnost

Kromě dobře fungujícího systému ověřování správnosti podávaných tipů WinningTipsters dbají také na ruční kontrolu tipů a samozřejmě i na přidružené aktivity tipařů. WinningTipsters se netají tím, že jsou se sázkovými poradenstvími prezentovanými na jejich stránkách v neustálém kontaktu. Důvod je prostý – vrcholové tipování je podobné vrcholovému sportu. Pouze sportovci v maximální psychické pohodě mohou podávat kvalitní výkony.

Klíčové funkce a nástroje

statistiky-tiparu-winningtipsters-cz

Na stránkách WT máte k dispozici všechny potřebné statistiky k výběru správného tipaře. Jedná se především o ROI (zhodnocení), celkový zisk, průměrný kurz, úspěšnost tipů a nakonec počet výher, proher a vrácených sázek.

V rozkliku každého tipaře (v jeho profilu) pak najdete také klíčové informace o nejsázenějším sportu. O jaký sport se jedná je uvedeno také v každém jednotlivém tipu (i bez zakoupení členství).

V sekci Aktuální tipy pak můžete hledat všechny dostupné tipy sázkových poradenství a to podle sázkové kanceláře  a samozřejmě sportu. Za tímto účelem fungují filtry na začátku stránky.

Veškeré nakoupené tipy a to i zpětně pak najdete po přihlášení do svého profilu. Ve svém profilu samozřejmě vidíte i všechny nakoupené a stále aktivní tipy.

Pro rychlou komunikaci se zákaznickou podporou je připravený chat. Na zákaznickou podporu můžete poslat také e-mail a nebo použít telefon.

Historie tipů a úspěšnost

Celou historii vámi zakoupených tipů najdete po přihlášení na svůj účet. Stačí kliknout na oranžové tlačítko v pravém horním rohu (které je nadepsané e-mailem, kterým jste se registrovali) a následně pokračovat kliknutím na tlačítko „Moje tipy“.

Všechna předplacená sázková poradenství pak najdete z toho samého místa, pouze použijete tlačítko „Moji tipaři“.

Hodnocení WinningTipsters

WinningTipsters.cz mají mnoho pozitivních uživatelských recenzí a hodnocení. Zákazníci o platformě mluví velmi pozitivně, ať co se týče zasílaných tipů (a potažmo výsledků), tak i co se týče samotné platformy a jejích funkcí a nakonec také zákaznické podpory.

Maximální důvěru mají WinningTipsters také v zahraničí, kde si vydobyli pověst profesionální investiční platformy. WinningTipsters v zahraničí tak nepoužívají pouze nadšení tipaři, ale také obchodníci a další lidé, kteří nemají vztah ke sportu, pouze chtějí své peníze zhodnotit.

Uživatelská recenze WinningTipsters.cz

Platformu WinningTipsters.cz jsme vyzkoušeli i my a musíme potvrdit, že funguje skvěle. Tipy jsou kvalitní, spousta z nich nedropuje a nebo ztrácí hodnotu velmi pomalu, takže se dá v pohodě vsadit. Komunikace se zákaznickou podporou je příjemná, z lidí je cítit, že chtějí udělat vše pro to, abyste byli ziskoví. A nakonec platforma je velmi povedená a to nejen graficky, ale i po technické stránce. Za celou dobu našeho testování jsme s WinningTipsters.cz neměli žádné problémy. Také proto vám na jaknasazeni.cz přinášíme pravidelné tipy od sázkových poradenství WT. Přejděte na hlavní stránku a inspirujte se.

Jak se zapojit?

Abyste mohli získávat tipy z WinningTispters.cz přímo do svého mobilu, musíte se nejprve zaregistrovat. Registrace probíhá skrze e-mail, či za pomoci Gmailu. Je tedy velmi rychlá a pohodlná. V prvním případě vám stačí potvrdit číselný kód, který vám přijde na vámi zadanou e-mailovou schránku. V druhém případě, tedy při registraci skrze Gmail vám stačí pouze tři kliknutí.

Druhým krokem pro získávání tipů do vašeho mobilu je nákup členství. V tomto případě stačí vybrat tipaře, který vám nejvíce vyhovuje – podle sportu, podle nabízené sázkovky, či jen podle sympatií. A následně přejít na jeho profil a vybrat si členství. K dispozici jsou tipy na týden, na měsíc, na tři měsíce a na rok přičemž čím delší členství si vyberete, tím levnější tipy na měsíc budete mít.

Po zakoupení tipů vám všechny tipy začnou chodit na vámi vyplněný e-mail (při registraci). Kromě toho pak tipy můžete odebírat také na Telegramu. V takovém případě v profilu tipaře kliknete na oranžové tlačítko „Odebírat na Telegramu“ a ve vyskakovacím okně doplnit své ID (jedná se o číslo, které vám prozradí Telegram bot – stačí postupovat podle návodu).

Jakmile jste přihlášeni k odběru na Telegramu, všechny tipy od sázkového poradenství vám chodí také do aplikace Telegram.

Zasílání tipů je na WinningTipsters.cz zcela zdarma, což je další příjemný rozdíl oproti většině verifikačních serverů, kde se za posílání tipů platí.

Platební metody na WinningTipsters.cz

Platforma WinningTipsters.cz je zcela legitimní a proto využívá všechny běžné platební metody včetně bankovního převodu a platby kartou.

Po předchozí domluvě se lze domluvit také na platbu internetovými peněženkami Skrill a Paypal či kryptoměnami.

Jak se zaregistrovat?

 1. Přejděte na stránku WinningTipsters.cz.
 2. Klikněte na položku „Registrace“ v pravém horním rohu.
 3. V následujícím okně klikněte na tlačítko „Pokračovat s Google“, chcete-li se zaregistrovat přes svůj Google účet. V tomto případě musíte vybrat svůj účet a potvrdit přihlášení.
 4. A nebo vyplňte e-mailovou adresu a svoje heslo pro klasickou registraci. V tomto případě budete v dalším okně požádáni o vložení šestimístného kódu. Po vložení a potvrzení kódu máte registraci úspěšně za sebou.

winningtipsters-registrace

Jak se přihlásit?

 1. Přejděte na stránku WinningTipsters.cz.
 2. Klikněte na oranžové tlačítko „Přihlásit se“ v pravém horním rohu.
 3. Vyberte způsob přihlášení Gmail účtem a nebo vepište svůj e-mail a heslo, které jste uvedli při registraci.
 4. V prvním případě se na účet dostane hned, v tom druhém je třeba vepsané údaje potvrdit kliknutím na oranžové tlačítko „Pokračovat“.
 5. Gratulujeme, nyní jste přihlášeni ke svém účtu na WinningTipsters.cz.

Jak zakoupit členství na WinningTipsters.cz?

 1. Přejděte na stránky WinningTipsters.cz a vyberte si tipaře (podle zhodnocení, celkového zisku, úspěšnosti tipů atd.).
 2. U vámi vybraného tipaře klikněte na oranžové tlačítko „Objednat předplatné“.
 3. V následujícím okně vyberte délku předplatného – k dispozici je předplatné na týden, měsíc, tři měsíce a rok s tím, že čím delší předplatné vyberete, tím levnější budete mít cenu předplatného na měsíc. Svůj výběr potvrďte kliknutím na tlačítko „Objednat“ u příslušného předplatného.
 4. Vyberte způsob platby. K dispozici je platba bankovním převodem či platební kartou. Následně postupujte podle instrukcí, které dostanete v okně platby.
 5. Nyní máte k dispozici předplatné na WinningTipsters.cz a můžete očekávat první zaslané tipy.

nakup-clenstvi-winningtipsters

Jak se přihlásit k odběru tipů z WinningTipsters.cz na Telegramu?

Všechny zakoupené tipy na WinningTipsters.cz vám budou automaticky chodit do e-mailu. Kromě toho pak tipy můžete odebírat také na Telegramu, což je mnohem rychlejší a často také pohodlnější alternativa. K odběru tipů na Telegramu se však musíte přihlásit. Tady je návod, jak na to:

 1. Přihlaste se na svůj účet u WinningTispters.cz.
 2. Předplaťte si sázkové poradenství.
 3. V nabídce sázkových poradenství klikněte na možnost „Odebírat na telegramu“.
 4. Vložte své Telegram ID (musíte mít nainstalovanou Telegram aplikaci).

telegram-id-prihlaseni-winningtipsters

 1. Pakliže neznáte své Telegram ID, otevřete aplikaci Telegram a najděte uživatele Userinfobot a do políčka pro chat vepište „/start“ a svou volbu odešlete. Na to konto vám bot napíše vaše ID, které je v číselném formátu, tedy například 9413546.

userinfobot-wt

 1. Napište své Telegram ID do okna, které vám vyskočilo a svou volbu potvrďte kliknutím na oranžové tlačítko „Uložit“.
 2. Nyní jste přihlášeni k odběru tipů vámi vybraného sázkového poradenství na Telegramu. Své tipy tak budete mít k dispozici velmi rychle.

Jak kontaktovat zákaznickou podporu WinningTipsters.cz?

Zákaznickou podporu WinningTipsters.cz můžete kontaktovat třemi různými způsoby:

 • Chat (aktivujete kliknutím na ikonku v pravém dolním rohu)
 • E-mail (info@winningtipsters.cz)
 • Telefon (731 728 684)

Nejčastější otázky a odpovědi

Je WinningTipsters.cz zdarma?

Ochutnávka tipů na WinningTipsters.cz je na našem webu exkluzivně zcela zdarma. Pakliže byste chtěli více tipů (což znamená i vyšší zisky v dlouhodobém horizontu), potom si sázkové poradenství musíte předplatit. To uděláte přímo na webu WT.

Jak se vyhodnocují tipy?

Tipy na WinningTipsters.cz se vyhodnocují automaticky – tj. po dohrání zápasu systém WinningTipsters přebere výsledek a tip podle něj vyhodnotí. Ve svém profilu na WT máte k dispozici také možnost označovat si tipy podle toho, zdali jste je vsadili či nevsadili. Díky tomu si pak můžete vést své vlastní statistiky.

Jak jsou zasílány tipy z WinningTipsters.cz?

Všechny tipy z WT vám po platbě sázkového poradenství budou po danou dobu chodit automaticky do vámi zadaného e-mailu. Tipy si můžete dále nechávat zasílat také skrze Telegram.

Jak si vybrat správného tipaře?

Všichni tipaři na WinningTipsters.cz dosahují té nejvyšší kvality, tzn. poskytují tipy v té nejvyšší kvalitě. Proto je vaší jedinou starostí vybrat si tipaře podle jeho zhodnocení, počtu podávaných tipů, úspěšnosti tipů (na což se váže správa bankroll managementu) a nakonec podle nejčastěji sázených sportů. Jaké sporty jsou vám nejbližší a jaké pravidelně sledujete?

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách