7. 4. 2021
5 min. čtení

Chance kontrola tiketu | zjistěte, na čem jste teď hned!

Vsadili jste si na pobočce sázkové kanceláře Chance a nechce se vám ven, abyste zjistili, zdali jste vyhráli? Žádný problém. Máte-li při ruce nějaké zařízení připojené na internet, můžete výsledek zjistit z pohodlí domova, třeba hned teď. Stačí využít běžně dostupnou službu s názvem Chance kontrola tiketu, která se nachází přímo na stránkách této sázkové kanceláře.

Jak jsme vás informovali v předešlých článcích, sázkové kanceláře ChanceTipsport jsou v podstatě totožné. Vzhledem k tomu je kontrola tiketu na Chanci stejná jako kontrola tiketu na Tipsportu. Pokud tedy umíte kontrolovat tiket u „Modrých“ dokážete to i u „Zelených“ a naopak.

Chance kontrola tiketu – jak na kontrolu z počítače?

Pokud svůj tiket budete kontrolovat z počítače, stačí přejít na stránky Chance a.s. a následně stránkami prolistovat až úplně dolů. V záhlaví těchto stránek (konkrétně v pravém dolním rohu) na vás čeká položka „Kontrola tiketu“ (viz obrázek).

chance-kontrola-tiketu1

Na tuto položku stačí kliknout a okamžitě se dostanete na již zmiňovanou službu Chance kontrola tiketu. Aplikace pro kontrolu tiketů na stránkách společnosti Chance a.s. přináší vzhled klasického sázkového lístku. Do tohoto lístku vložíte kontrolní číslo tiketu, který chcete zkontrolovat, a dále číslo pobočky. Oba dva údaje najdete na sázkovém lístku vedle položky „Číslo“, kdy první je číslo pobočky a druhé kontrolní číslo (viz následující obrázky).

Po vložení obou požadovaných číslech kliknete na oranžové tlačítko „Najít tiket“, které najdete v pravém dolním rohu virtuální sázenky. Během zlomku sekundy vám Chance zobrazí, zdali jste vyhráli.

chance-kontrola-tiketu-vyplnena-sazenky
Vyplněná sázenka

Chance kontrola tiketu na mobilu

Zkontrolovat sázenku, kterou jste podali na pobočce Chance a.s. samozřejmě můžete také přes mobilní zařízení. Tento postup je ovšem o něco složitější, neboť vyžaduje přepnutí z mobilního zobrazení stránek na zobrazení stránek pro počítače.

Opět začneme tím, že si otevřeme stránky sázkové kanceláře Chance. Dále je potřeba otevřít si menu, což provedeme „ťapnutím“ na ikonku tří vodorovných čárek v pravém horním rohu. V nabídce menu přejdeme až úplně dolů a ťápneme na možnost „Přepnout na plný web“. Následně se nám zobrazí stránky Chance v původním vzhledu a dále pokračujeme podle návodu na kontrolu tiketu pro počítače (o pár odstavců výše).

chance-kontrola-tiketu-na-mobilu

Kontrola tiketu v případě, že jste si vsadili online

Pakliže jste si vsadili online přes internetové stránky Chance, každý dohraný tiket se vám vyhodnotí (tedy také zkontroluje) zcela automaticky. Po dohrání zápasu se tedy stačí přihlásit na svůj hráčský účet a zkontrolovat si záložku „Moje tikety“. Záložku Moje tikety najdete v pravém horním rohu, v nabídce první zleva (ikonka zaškrtnutého obdélníčku, viz obrázek). O přítomnosti nově vyhodnoceného tiketu vás přitom upozorní oranžový notifikační odznáček, který „sedí“ právě na ikonce vyhodnocených tiketů.

automaticke-vyhodnoceni-tiketu-chance

Vyhodnocení tiketů podaných online si můžete nechat poslat také na mobil, což je vůbec nejrychlejší možnost kontroly. Aby vám Chance odeslala výsledek tiketu na mobil, při sázce nového tiketu nezapomeňte zaškrtnout možnost „Odeslat SMS s vyhodnocením“, která se nachází hned nad ikonkou pro podání tiketu (viz obrázek).

odeslat-sms-s-vyhodnocenim

Chance kontrola tiketu – varování

Stejně jako v případě kontroly tiketu u Tipsportu byste si měli dát pozor na to, abyste číslo svého tiketu vkládali vždy pouze do aplikace na stránkách Chance. Na internetu přibývá stále větší množství externích stránek, které kontrolu tiketu nabízejí. Netřeba zdůrazňovat, že při vkládání čísel tiketů na těchto stránkách hrozí, že o svou výhru přijdete. Vyvarujte se proto všech externích stránek a tiket si kontrolujte vždy pouze u sázkovky, u níž jste si vsadili!

Nevyhráli jste?

Nevadí! Hned teď můžete dát základ pro svojí další výhru, stačí si jen vsadit. Inspiraci přitom můžete čerpat třeba i ze sázkařské komunity.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách