3. 4. 2021
11 min. čtení

Test strategie Martingale na under v závěru zápasu

Před několika měsíci jsem na těchto stránkách narazila na strategii sázení na under ve fotbalu. Tato strategie sázení vychází ze sázkového systému Martingale, ovšem je mnohem propracovanější a využívá live kurzy. Musím se přiznat, že se jedná o jednu z mála sázkových strategií, která mě skutečně zaujala a tak jsem jí začala používat. Po dvou měsících a pár tisících podaných tiketů mi z toho vyšla zcela nová sázková strategie, kterou jsem si interně pojmenovala Martingale na under v závěru zápasu. A právě tuto sázkovou strategii jsem podrobila testu. V tomto článku vám prozradím, jaké výsledky přinesl test strategie Martingale na under v závěru zápasu a dále rady a tipy na to, jak tuto strategii použít.

Upozornění! Ještě než se pustím do přestavení samotných výsledků, musím vás upozornit na to, že tato sázková strategie vychází ze sázkového Martingale a skýtá tedy jisté riziko. Podle této strategie se sázky po každé prohře exponenciálně navyšují, což může být velmi nebezpečné.

Průběh sázkové strategie Martingale na under v závěru zápasu

Jak už napovídá samotný název, tato strategie sázení spočívá v sázení na under v live fotbalových zápasech. Přitom je třeba splnit dvě podmínky a to sázet na zápasy, v nichž probíhá minimálně 70. minuta utkání, a pouze na kurzy s minimální hodnotou 1,50. Sázkař začíná sázkou 10 korun, a pakliže sázka nevyjde, velikost následující sázky určuje podle velikosti kurzu tak, aby případná výhra pokryla všechny předešlé náklady a ještě vykázala zisk. Jak jistě uznáte, nejedná se o nic těžkého.

Příklad:

Vybrala jsem si mezinárodní fotbalový zápas mezi JAR a Ghanou. Jelikož kurz byl velice příznivý, jako první jsem si vybrala sázku na under 0,5 gólu v kurzu 4,40. Sázka nevyšla.

V tom samém zápase jsem pokračovala sázkou na under 1,5 gólu, na kterou jsem dostala kurz 1,85. Abych pokryla náklady a vykázala pěkný zisk, tentokrát jsem vsadila 30 korun. Sázka nevyšla.

Opakovala jsem sázku na under v tom samém zápase. Tentokrát se jednalo o sázku na méně než 2,5 gólu, kde jsem vzhledem ke dvěma předcházejícím gólům, které přišly ve velice rychlém sledu, dostala krásný kurz 2,20. Abych pokryla dosavadní náklady a vykázala pěkný zisk, vsadila jsem 55 korun. Sázka vyšla, já jsem vyhrála celkem 121 korun. Čistý zisk za tohle sázkové kolo činil 36 korun (výhra v hodnotě 121 – 55 korun za poslední sázku – 30 korun za druhou a třetí sázku). Na tikety z tohoto sázkového kola se můžete podívat níže.

Výše uvedené sázkové kolo je typickou ukázkou této sázkové strategie, většina sázkových kol probíhá přesně takto. Ovšem narazíme i na odchylky, kdy vyjde už úvodní sázka na under 0,5 gólu (tedy že nepadne žádný gól – viz. tento článek), nebo kdy se naopak s góly roztrhne pytel a padnou třeba tři, čtyři v rychlém sledu. I tak lze ovšem sérii v pohodě ukončit.

Jak s touto sázkovou strategií pracuji

Protože tahle strategie se ve většině případů hraje opravdu jen za drobné, a protože gólů ve fotbale obecně moc nepadá, hraju tuhle strategii najednou třeba u 4-5 zápasů. Samozřejmě se nesmí jednat o takové ty ligy, v nichž běžně padá 6-7 gólů za zápas, protože pak člověk v sázkách jednoduše ztratí. Tímto způsobem maximalizuji zisk, peníze ze strategie rychle přibývají a navíc dostávám do ruky další praktický nástroj. Jedná se o zdvojování sázek.

Zdvojování sázek, jak jsem si tento proces interně nazvala, spočívá v tom, že jednu prohranou sérii přiřadím k další prohrané sérii. To znamená, že sečtu náklady dvou prohraných sérií najednou, sečtu je dohromady a dále pokračuji pouze jednou sázkou na jeden zápas a jeden under… jde o to, že za tu dobu, co sázkovou strategii využívám, jsem už dostala cit pro výběr zápasů. Někdy u zápasu nedostanete dostatečný kurz, a nebo se vám ten zápas moc nelíbí třeba kvůli tomu, že je v něm příliš gólových šancí nebo je poznamenaný červenou kartou a tak podobně. V takovém případě si vyhlédnu lepší zápas a série u zápasů, kde se necítím moc komfortně, stáhnu na něj. Tento postup se mi několikrát osvědčil a doporučuji ho i vám.

Příklad:

Mám rozehrané tři série. V prvním zápasu jsem vsadila 10, 30 a 70 korun. Kurz na další under je sice příznivý (2,20), ale zápas je hodně divoký a tak se sérii rozhodnu převést. V druhém zápasu jsem vsadila 10, 20 a 50 korun. V tomto zápase se hraje opatrněji a proto bookmaker na další under vypsal kurz pouze 1,30. I tuto sérii se rozhodnu převést.

Oba výše zmíněné zápasy se rozhodnu převést na zápas, kde jsem vsadila počáteční sázku na under 1,5 gólu. Tento zápas zatím přinesl pouze jeden gól. Hraje se celkem opatrně, zatím byla jedna jediná střela na bránu a dva rohy. Kurz na under činí 1,90. U tohoto zápasu mám původní sérii již vsazenou, takže stačí dovsadit zbylé dvě série. Abych pokryla náklady ze dvou předchozích sérií a ještě vykázala zisk, vsadím celkem 300 korun (možná výhra činí 270 korun – 190 korun náklady na předchozí 2 série = 80 korun zisk). Typická série s přidruženou sázkou z jiné série:

Jaké zápasy jsou pro tuto strategii nejlepší?

Abych zkompletovala své předchozí postřehy, musím uvést ještě pár dalších věcí. Především bych ráda upozornila na několik detailů, podle nichž zápas vyhodnotím jako vhodný k sázení:

  • Nesázet na zápasy z nižších australských lig a okrajových lig jako je bangladéšská liga, moldavská liga atp. Bylo to zmíněno už v popisu strategie a moje testování to odhalilo – tyto zápasy jsou nepředvídatelné a až nepříjemně často se v nich objevují velice nečekané výsledky, které vás nutí přemýšlet o tom, zdali zápas nebyl podplacený.
  • Nesázet zápasy, kde to od začátku „lítá“, tj. kde v 70. minutě je třeba už 5 gólů.
  • Nesázet na zápasy, které mají obrovského favorita, ale ve kterém nepadl ještě ani jeden gól, případně ve kterém padl pouze jeden gól. Typickým příkladem je zápas Anglie vs Lichtenštejnsko, kdy v 70. minutě může být výsledek 1:0, přičemž už o 10. minut později je výsledek 5:0. Tyto zápasy mohou hodit nepředvídatelné výsledky a mohou nepříjemně vyšponovat výšku sázky.
  • Rozhodně nesázet na HOKEJ! V hokeji se těžko odhaduje, zdali na konci zápasu půjde ze hry brankář. A to vždycky smrdí velmi jednoduchým gólem. Hokej přináší větší varianci a v záběru zápasu mnohem větší počet gólů a proto je pro tuto strategii naprosto nevhodný!
  • Nejraději sázím na německé, italské a anglické ligy a to na všech úrovních od nejvyšší ligy po nejnižší. Dobrou zkušenost mám i s dalšími běžnými evropskými ligami včetně té české.
  • Pokud slučuji sázky a celkové náklady vyjdou na více než 300 korun, pokračuji v sázení u sledovanějších evropských lig. V těchto ligách je vyšší pravděpodobnost underu (respektive menší pravděpodobnost hodně nepředvídatelných – vysokých výsledků) a zároveň vyšší limit na jednu sázku.
  • Největším přítelem této strategie je trpělivost. Občas se mi stane, že začnu sérii a ta mi začne dělat problémy a tak ji klidně ukončím – aniž bych převáděla vklady, aniž bych doháněla ztráty. I tak dokážu vykázat pěkné zisky a to s minimálními náklady.

test-strategie-martingale-na-under-v-zaveru-zapasu

Kurz na under u tohoto zápasu sice byl hodně lákavý, v tomto případě se ovšem risk moc nevyplatí. Toto je typický příklad zápasu, kde do konce zápasu může v pohodě padnout dalších 5 gólů.

Test sázkové strategie Martingale na under v závěru zápasu – výsledky

Tuto sázkovou strategii jsem si sama vytvořila a používám ji přes 2 měsíce. Během té doby jsem podala přes 2000 tiketů, tj. v průměru něco okolo 30 sázek denně. Samozřejmě jsem nesázela každý den, nicméně když jsem byla na počítači a dělala jinou práci, obvykle jsem to prokládala sázením.

Za dva měsíce jsem díky této sázkové strategii vykázala zisk 23 876,-. Z toho jsem přibližně 20× opustila celou sázkovou sérii a zapsala jsem si v ní ztrátu – z toho 4× se mi to „podařilo“ nechtěně – tedy kvůli tomu, že jsem měla rozjetých více sérií najednou a na jednu nepovedenou sérii jsem přitom zapomněla.

Při zpětné kontrole tiketů jsem dále přišla na to, že jsem udělala pár drobných chybek, jako že jsem na jeden zápas vsadila dvakrát, nebo že jsem špatně propočítala další sázku. I vzhledem k tomu si myslím, že tato strategie vykazuje velice pěkný zisk. A myslí si to také sázková kancelář, která mi v poslední době umenšila limity v „livku“. Na druhou stranu, pořád se s tím dá pracovat.

Test sázkové strategie Martingale na under v závěru zápasu – závěrečné myšlenky

Martingale na under v závěru zápasu vznikl díky dříve uveřejněné sázkové strategii, kterou jsem si upravila hlavně kvůli tomu, že jsem byla líná přepočítávat přesné sázky. Martingale na under v závěru zápasu nevyžaduje přesnost, dá se sázet od boku. A přitom s velice dobrými výsledky.

Jsem opravdu pyšná, že jsem vám tuto strategii sázení mohla představit. Podle mě se jedná o revoluční použití Martingalu, který riziko se zvyšujícími se kurzy snižují na minimum. Tato strategie totiž funguje i v případě, že některou sérii necháte nedokončenou, tedy že za ní nezapíšete zisk ale ztrátu. Test strategie Martingale na under v závěru zápasu prokázal životaschopnost tohoto sázkového procesu. Proto vám tuto strategii doporučuji všemi deseti. Zkuste ji alespoň za pár korun a uvidíte.

Pokud se tuto sázkovou strategii rozhodnete vyzkoušet, doporučuji vám sázkové kanceláře TipsportChance. Tyto sázkové kanceláře nabízí největší počet live sázkových příležitostí a navíc jsou přehledné v případě, že budete sázet na více sázkových příležitostí najednou – uživatelské rozhraní sekce Live automaticky zvýrazní všechny zápasy, na které máte vsazeno, a posune je v nabídce nahoru.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách