5. 4. 2024
4 min. čtení

Domácí podnik EHT má nový název. Prestižní Betano Hockey Games bude hostit Brno

Domácí turnaj v rámci prestižního podniku Euro Hockey Tour má nového titulárního partnera. Stala se jím sázková kancelář Betano, s čímž rovněž souvisí i změna názvu domácího turnaje. Nově se bude jmenovat Betano Hockey Games a jeho první ročník pod novým názvem bude hostit Brno.

Strategické partnerství pro český hokej

Jedná se o poměrně strategický krok vedení českého hokeje. To reaguje na mladou, ale poměrně rychle rostoucí značku Betano na českém trhu a navazuje s nimi dlouhodobou spolupráci. „Turnaj v České republice patří mezi nejprestižnější v rámci EHT, protože na něm jako jediném startují hráči z NHL, přesto turnaj neměl od roku 2020 svého titulárního partnera. I proto jsme moc rádi, že naming rights turnaje má nově silný partner, kterým je právě společnost Betano. Vytvořili jsme mimo jiné zcela novou vizuální identitu turnaje, jíž je také Betano součástí,“ okomentoval navázání spolupráce v tiskové zprávě marketingový a obchodní ředitel Ondřej Šnaidauf.

Spokojenost se spoluprací panuje i na druhé straně. „Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s národním týmem na nadcházejícím turnaji Euro hockey tour, který má v ČR bohatou tradici a je ostře sledovanou prověrkou před nadcházejícím šampionátem. Tato spolupráce je důkazem naší vášně pro hokej a společného závazku přinést fanouškům dokonalý zážitek při sledování zápasu,“ uvedl Roman Maco, jenž ej country manager Betana pro Českou republiku.

Betano je sázkovou kanceláří, která je na českém trhu od roku 2022. Ihned po příchodu na český trh ale spustila silnou marketingovou kampaň a v kombinaci s větším množstvím bonusů k sobě za krátkou dobu přitáhla nespočet sázkařů. I přes své krátce působení se již v České republice jedná o relativně zavedenou a hlavně silnou značku.

Betano Hockey Games

Na Betano Hockey Games se představí nejlepší hráči

Jak je již tradicí, na hokejovém podniku Euro Hockey Games se představí reprezentace České republiky, Švédska, Finska a Švýcarska. Vzhledem k tomu, že se Betano Hockey Games uskuteční v termínu od 2. do 5. května 2024, jedná se pro všechny reprezentace o prověrku před světovým šampionátem v České republice, který odstartuje o pět dní později.

Je tak jasné, že reprezentace přivezou to nejlepší, co aktuálně mají k dispozici. Do Brna tak přijedou hokejisté NHL, navíc i o motivaci bude řádně postaráno. Každý tým se bude chtít na vrcholnou akci pozitivně naladit a svou formu přenést i do zápasů mistrovství světa.

Zápasy na Betano Hockey Games

Česká reprezentace odstartuje turnaj ve čtvrtek 2. května zápasem proti Finsku, druhý duel sehraje v sobotu 4. května proti Švédsku a turnaj zakončí o den později utkáním se Švýcarskem. Kompletní rozpis brněnského turnaje je následující:

Čtvrtek 2. května 2024

??:??: Švédsko – Švýcarsko (nehraje se v Brně)
18:00: Česko – Finsko

Sobota 4. května 2024

12:00: Švýcarsko – Finsko
16:00: Česko – Švédsko

Neděle 5. května 2024

12:00: Švédsko – Finsko
16:00: Česko – Švýcarsko

Vstupenky na Betano Hockey Games

Všechny duely prestižního turnaje se odehrají v Brně ve Winning Group Areně, s výjimkou zahajovacího zápasu Švédsko – Švýcarsko. Vstupenky na jednotlivé dny si můžete již nyní zakoupit v síti Enigoo. Lístky na víkendové zápasy začínají na 650 Kč, což jsou lístky na stání do sektoru aktivního fandění, ty nejdražší si můžete pořídit za 1.150 Kč. Ještě si ale můžete vybrat zlatou střední cestu v podobě vstupenek 2. kategorie za 950 Kč. Pokud budete chtít vyrazit na čtvrteční zahajovací zápas české reprezentace, vyjde vás lístek na 450 Kč.

Čtvrteční zápas Česko – Finsko

  • 1. kategorie: 690 Kč
  • 2. kategorie: 590 Kč
  • 3. kategorie: 450 Kč (stání)
  • Vozíčkář: 450 + doprovod zdarma
  • Dítě do 3 let: Zdarma bez nároku na místo (nutno sedět na klíně)

Denní balíčky na víkendové zápasy

  • 1. kategorie: 1.150 Kč
  • 2. kategorie: 950 Kč
  • 3. kategorie: 650 Kč (stání)
  • Vozíčkář: 650 + doprovod zdarma
  • Dítě do 3 let: Zdarma bez nároku na místo (nutno sedět na klíně)

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách