29. 10. 2020
2 min. čtení

Došlo i na Muradova! Koronavirus ho nepustí do zápasu UFC

„Mach“ Muradov, uzbecká UFC hvězda s českými kořeny se poslední měsíce naplno připravovala na zápas s Kevinem Hollandem. K němu ovšem bohužel nedojde. Stopku mu vystavil pozitivní test na koronavirus.

Zápas s Kevinem Hollandem se měl odehrát 31. října v Las Vegas. Machmud Muradov chtěl v tomto zápase vybojovat třetí výhru v UFC v řadě, namísto toho však bude sedět doma v karanténě. O šokujícím osudu informoval před několika hodinami na svém Instagramu.

Machmudu Muradovi se podle všeho vyhnuly těžké příznaky nemoci, dokonce to vypadá tak, že průběh Covid-19 je u něj zcela bezpříznakový. Muradov se aktuálně nachází v Las Vegas, kde ladil formu na nadcházející zápas. Jakmile mu testy na Covid vyjdou negativně, nejspíše se přesune zpět do České republiky, kde trénuje pod dohledem svého trenéra.

Žádné další informace o zdravotním stavu Machmuda Muradova či o tom, kdy by se mohl vrátit do klece, nejsou známy. Do konce tohoto roku to však, podle některých UFC odborníků, do arény nestihne. Velká škoda!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách