8. 12. 2020
4 min. čtení

Fortuna kontrola tiketu | zjistěte online, zdali jste vyhráli

Vsadili jste si na pobočce, ale teď nemáte čas vracet se tam, abyste ověřili, zdali je váš tiket výherní? Žádný problém! Fortuna nabízí možnost online kontroly tiketu, díky níž okamžitě víte, na čem jste. Zmiňovaná aplikace se nazývá Fortuna kontrola tiketu a v tomto článku vám vysvětlíme, kde ji najdete a jak ji můžete použít.

Fortuna kontrola tiketu – varování

Než vám dáme návod na kontrolu tiketu u Fortuny, musíme vás varovat. Na internetu se nachází hromada stránek, které se tváří jako věrohodné aplikace pro kontrolu tiketu u Fortuny, nicméně slouží pouze k tomu, aby zcizily čísla vašich výherních tiketů a potažmo i vaše výhry, případně aby si dělaly vlastní statistiky o sázkových návycích! Proto pro kontrolu tiketu používejte vždy pouze vlastní stránky sázkové kanceláře Fortuna, kde je proces rychlý, bezpečný a velice snadný.

Samozřejmě netvrdíme, že všechny externí stránky pro kontrolu tiketu jsou podvodné, ovšem vždy na nich existuje možnost, že vás někdo podvede.

Nyní už znáte možná rizika toho, že si tiket necháte zkontrolovat mimo stránky samotné sázkové kanceláře, takže se můžete pustit do návodu na kontrolu tiketu u Fortuny.

Fortuna kontrola tiketu – návod pro počítače

Abyste si online mohli zkontrolovat, zdali je váš tiket výherní, musíte splnit dva požadavky. Zaprvé je třeba mít mobil, počítač nebo další zařízení připojené na internet. Za druhé pochopitelně budete potřebovat samotný tiket, respektive dvojici čísel, která se na tiketu nacházejí. Jedná se o ID nebo číslo tiketu a dále o Verifikační kód. Obě tyto položky najdete na dolní straně tiketu, hned nad čárovým kódem (viz obrázek).

fortuna-tiket-z-pobocky

Teď už stačí navštívit sázkovou kancelář a využít funkce Fortuna kontrola tiketu. Tato funkce není na první pohled moc viditelná, ale je okamžitě při ruce. Najdete ji v pravém horním rohu, pod ikonkou „přihlásit“ (viz obrázek).

fortuna-uvodni-stranka-aplikace-fortuna-kontrola-tiketu

Po kliknutí na symbol pro kontrolu tiketu se vám na řádku rozbalí dvojice okének, do nichž vepíšete potřebná čísla (viz obrázek níže). Vložené údaje nakonec potvrdíte klinutím na žluté tlačítko „Zkontroluj“. Okamžitě, či maximálně za dvě až tři vteřiny dostanete jasně najevo, zdali váš tiket je výherní. Poté už si peníze necháte vyplatit na pobočce.

fortuna-kontrola-tiketu-okenka-pro-vepsani-kodu

Pozn.: Funkce Fortuna kontrola tiketu je dostupná na každé kartě sázkové kanceláře Fortuna, to znamená, že k ní máte přístup z jakékoliv podstránky.

Fortuna kontrola tiketu – návod pro mobily

Tiket vsazený na pobočce Fortuny můžete zkontrolovat také na mobilním zařízení. Kontrola tiketu na mobilech s Androidem a iOS probíhá prakticky stejně, jako kontrola skrze PC, má však dvě odlišnosti. V první řadě se jedná o umístění kontroly tiketu, v druhé potom o jednu nadstavbovou funkci.

Aplikace Fortuna kontrola tiketu na mobilech se ukrývá v menu, které rozbalíte kliknutím na ikonku tří černých teček umístěných v pravém horním rohu (hned vedle nápisu Fortuna). Dále stačí kliknout na první položku v menu s názvem „Skenovat tiket“. Následně můžete využít zmiňované nadstavbové funkce, tedy skenování, kdy na tiket namíříte fotoaparát telefonu a on si potřebné informace „natáhne“ skrze čárový kód. Abyste tuto funkci mohli použít, musíte aplikaci povolit pořizování fotografií a zaznamenávání videí. Když tuto možnost odmítnete, aplikace vás přesměruje na zcela běžnou kontrolu tiketu. Zde potom musíte vyplnit ID nebo číslo tiketu a Verifikační kód, načež vše potvrdíte ťapnutím na ikonku „Zkontrolovat tiket“.

fortuna-kontrola-tiketu-na-mobilu

Kontrola tiketu u Fortuny – závěr

Kontrola tiketu u Fortuny je velmi jednoduchá, ať už používáte mobil nebo počítač. Díky online kontrole člověk navíc ušetří hromadu času i peněz, které by strávil cestou na pobočku v mnohdy plané naději, že něco vyhrál. A nebo naopak. Online kontrola tiketu vám dá okamžitou informaci o tom, že máte okamžitě vyrazit peníze vybrat.

Pokud máte tiket vsazený u Tipsportu, postupujte podle tohoto návodu.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách