8. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na futsal | Francie vs Gruzie (8.12.)

Dnes se rozjely další kvalifikační zápasy na turnaj UEFA Futsal Euro a jedním ze zápasů je také Francie vs Gruzie. Francouzi zde platí za obrovské favority, ale my vám vysvětlíme, proč tomu tak není. A přidáme skutečně hodnotný tip na sázení.

Francie v předešlém kvalifikačním cyklu úplně vybouchla a její výsledky v posledních zápasech jsou takřka alarmující. Francie nedokázala vyhrát 6 zápasů v řadě, přičemž musela skousnout celkem 5 proher. Francie postupně nestačila na Srbsko (2×) a Španělsko, v přátelských zápasech potom na Portugalsko. Vše zakončila remízou s Ukrajinou.

Gruzie je velice nenápadný tým, ovšem přesně takový ten tým, který umí příjemně překvapit. Gruzie v předešlém kvalifikačním cyklu porazila Kosovo, Rakousko a dokonce i Německo, v přípravných zápasech pak dokázala skolit i Belgii. To sice nejsou soupeři zase tak zvučných jmen, ale ve všech těchto zápasech měla Gruzie jasně navrch.

Další informace a statistiky najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Francie vs Gruzie – na co vsadit?

Francie je zbytečně přeceňovaná. V poslední době má příšernou formu a je velkou otázkou, jak se k tomuto zápasu postaví, zdali se dokáže motivovat. Naopak pro Gruzii by výhra nad Francií měla neocenitelnou hodnotu, kromě důležitého bodového přídělu by se jednalo o trofejní výhru. Gruzie má na čem stavět, nabrala perfektní formu a proto vám doporučujeme vsadit na její neprohru. Nejlepší kurz mají u Fortuny (2,10), ale vsadit se dá i u dalších sázkovek jako je Tipsport.

francie-vs-gruzie-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách