fortuna-betbuilder-bonus-fotbal
5. 3. 2024
2 min. čtení

Fortuna nabízí bonusový Betbuilder!

Sázkaři, pozor! Na Fortuně dnes startuje bonusová akce, která vás odmění za vytvoření tiketu Betbuilder! O co jde a na jaké zápasy musíte pro získání odměny sázet?

Proč zvolit Betbuilder

Speciální tiket Betbuilder už nabízí řada online sázkovek. Jako první ho ale měla k dispozici Fortuna, která s ním nyní nabídne i atraktivní odměnu. Nejdůležitějším bodem tohoto tiketu je možnost sázet na několik příležitostí z jednoho zápasu najednou. Tipovat tak můžete třeba výsledek utkání, střelce gólu i počet žlutých karet.

Na tyto dny jsou v plánu osmifinálové bitvy fotbalové Ligy mistrů, a to si žádný příznivec kurzového sázení nemůže nechat ujít.

Finanční odměna

Pokud si kdykoli do zítřejších 21 hodin vsadíte Betbuilder tiket splňující podmínky, získáte bonus 100 Kč! Počítají se pouze sázky na aktuální zápasy fotbalové Ligy mistrů v termínu od 5. do 6. března 21:00. Podmínky tiketu jsou velmi jednoduché. Vsaďte si Betbuilder s minimálním kurzem 3 za alespoň 300 Kč a bonus 100 Kč je váš!

Všechny podrobnosti najdete na stránkách sázkovky Fortuna. Zajímají vás i další bonusy ze světa online hraní? Navštivte i další sekce našeho webu věnující se online casinu nebo loterii! Denně pro vás připravujeme ty nejnovější informace.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách