tipy-na-sazeni-zdarma-za-penize
5. 3. 2024
13 min. čtení

Začněte vyhrávat: Tipy na sázení zdarma i za peníze

Sníte o tom, že se sázení na sport stane vaším pravidelným příjmem? Potom jste se ocitli na tom správném místě! Přinášíme vám kompletního průvodce tipy na sázení zdarma i za peníze. Díky tomuto průvodci budete přesně vědět, jak se v sázkařské džungli, mnohdy zaneřáděné sázkovými podvodníky, rychle zorientovat. A jak rozeznat tipy na sázení, které vám budou skutečně prospěšné.

Aktuální tipy na sázení zdarma

 

Tipy na sázení zdarma nám poskytují sázková poradenství z největšího verifikačního serveru v České republice – WinningTipsters.cz. Tipy na sázení zdarma v dlouhodobém horizontu přinášejí zisk minimálně 15%.

Rizika přebírání / nákupu tipů od dalších sázkařů

Protože ziskové sázení je časově velice náročné, přebírání tipů od zkušenějších sázkařů, nebo dokonce nákup tipů na sázení může být hodně lákavé. Vždycky je ovšem třeba si uvědomit, že tato činnost s sebou přináší riziko ztráty peněz. Všechny zdroje tipů na sázení nejsou spolehlivé a navíc, všechny tyto tipy nemusí být výherní, i pokud byly správné.

Při přebírání nebo dokonce při nákupu tipů byste proto vždycky měli operovat pouze s penězi, o které můžete přijít. Kromě toho byste pak samozřejmě měli být obezřetní při výběru samotného zdroje tipů.

Tipy na sázení zdarma

Někteří sázkaři tipy na sázení zdarma opovrhují, ale smutný faktem zůstává, že jsou stejně dobré a někdy dokonce i lepší, nežli tipy na sázení za peníze. Možností získat tipy na sázení zdarma je poměrně velké množství, stačí si pouze vybrat.

Při hledání tipů na sázení zdarma byste samozřejmě měli vycházet z věrohodných stránek. Takovými stránkami jsou například verifikační servery jako je Blogabet. V Česku je nejznámějším verifikačním serverem WinningTipster, tam se ovšem k tipům na sázení zdarma nedostanete.

Dobrým zdrojem tipů na sázení zdarma jsou v současné chvíli také sociální sítě a sázková kancelář Tipsport / Chance – spousta dobrých tipařů se zde dělí o své tipy s komunitou sázkařů, aniž by za to chtěli cokoliv na oplátku. Ale pozor na podvodníky, kteří z vás budou mámit peníze výměnou za „zaručené tipy“. Zaručené tipy v sázení neexistují. Mějte to na paměti.

Free tipy na sázení nejsou zárukou výhry

I pokud vám někdo dá free tipy na sázení, nemáte vyhráno. Existuje riziko, že tento člověk zkrátka jen přeceňuje svoje síly a hraje si na to, co není, třeba kvůli uznání svého okolí. Proto i pokud byste se chtěli inspirovat free tipy na sázení, vyžadujte verifikaci tipů.

placene-tipy-na-sazeni

Placené tipy na sázení

S tipy na sázení za peníze se dostáváme na opravdu hodně divoké území. Faktem je, že tipy na sázení za peníze jsou hodně náchylné k podvodnickému jednání. Internet je doslova přecpaný různými falešnými sázkaři. Na druhou stranu se dají najít i opravdu poctiví prodejci tipů. Je ovšem potřeba pečlivě vybírat a nenechat se zlákat falešnými sliby.

Jak poznat spolehlivé a ověřené prodejce tipů?

Tipy na sázení za peníze bychom vždycky měli nakupovat od sázkařů, kteří jsou schopni prokázat se verifikací tipů. Drtivá většina spolehlivých prodejců využívá verifikační servery, protože zná situaci na poli prodeje tipů na sázení a moc dobře ví, že se to na něm hemží podvodníky.

Verifikace tipů je pro prodejce pohodlná i kvůli tvorbě statistik. Díky verifikaci tipů prodejci vědí, jaký za sebou mají měsíc a kolik přesně si sázením vydělali. Také mohou kouknout zpětně do minulosti a na základě výsledků upravovat svoji sázkovou strategii.

Proč se nevyplatí přebírat tipy na sázení za peníze od neverifikovaných prodejců?

Jak bylo napsáno, přebírat tipy na sázení za peníze od neverifikovaných prodejců je obrovský risk. Na trhu s placenými tipy, totiž z 90% případů narazíte na podvodníka, nikoliv na poctivého prodejce. Chcete to riskovat? Asi určitě ne – kromě poplatku za samotné tipy totiž riskujete také svoje vlastní peníze, které do sázení dáte. A jejich ztráta může pořádně zabolet.

Verifikací tipů přitom rozhodně nemyslíme statistiky, které si tipař udělá na své vlastní stránce a nebo ve své vlastní tabulce. Tyto tipy mohou být zpětně pozměněné. Spousta tipařů dokonce upravuje a promazává svoje sociální sítě ve snaze zbavit se negativních recenzí od zklamaných zákazníků. Toto je zcela běžná praxe a před tou byste neměli přivírat oči.

Proto pro všechno byste vždycky měli brát tipy pouze od prodejců s verifikovanými tipy.

Nejznámější verifikační servery:

Tipy za peníze v praxi

Protože žádný tip není stoprocentní a protože ziskové sázení funguje spíše jako obchodování na burze nežli jako sázení na vítěze, ani tipy za peníze od věrohodných sázkařů vám nemusí přinést kýžený výsledek. Na vině jsou poklesy kurzů.

Abyste v sázení mohli být ziskoví, musíte dlouhodobě sázet na kurzy, které jsou vyšší, než by vzhledem k pravděpodobnosti měly být. Pakliže tuto základní podmínku nesplníte, máte smůlu a dlouhodobě půjdete do minusu.

A teď si představte, že věrohodný tipař má několik desítek sledujících. A že když podá výhodný tip, tak všichni tito sledující přejdou do sázkovky a vsadí. Co se pak stane? Po několika sázkách bookmaker vyhodnotí, že má v kurzu chybu a kurz rychle sníží. Tím dojde ke znehodnocení kurzu. Pakliže nebudete mezi prvními a budete sázet za sníženou cenu, ani věrohodný sázkař vám výhry nepřinese.

Jak se vyhnout podvodníkům?

Vyhnout se podvodným prodejcům tipů není tak obtížné, jak se na první pohled jeví. Je jen potřeba nedělat kompromisy. Podvodníka poznáme zcela jistě podle těchto zásad:

podvodne-tipy-na-sazeni

  • Nemá verifikaci – chybí mu statistiky sázení z věrohodných verifikačních serverů (stačí jenom několik stovek tipů)
  • Své výsledky prezentuje jako „úspěšnost tipů“ nikoliv jako „ROI – vzhledem k výšce kurzů se může stát, že i úspěšnost tipů 90% vám přinese ztrátu a naopak, úspěšnost tipů 20% vám může přinést obrovský zisk. Jediným vypovídajícím měřítkem úspěšnosti tipéra je proto ROI, neboli návratnost investic.
  • Nabízí „jisté“ tipy nebo prodané zápasy – jisté tipy neexistují a prodané zápasy by vám nikdo při smyslech neprodal, ani kdyby existovaly. Riskoval by totiž pobyt ve vězení a kromě toho – proč by se s vámi dělil za pár stovek nebo tisícikorun, když takové tipy mohou přinést prakticky neomezené množství peněz?
  • Mazání zpětných tipů a negativních komentářů – toto se děje ve velkém na sociálních sítích předních podvodných tipařů a to i v Česku. Někteří tipaři na toto konto dokonce natáčejí videa, kde dávají okatě najevo, že lidé, kteří si stěžují, jsou naprosto mimo. Pozor na to!
  • Slibují vám rychlé zbohatnutí – faktem je, že sázení není sprint, ale maraton. A na krátkou trať s ním ničeho nedosáhnete, leda byste měli ukrutnou kliku. Kdo vás slibuje rychlé zbohatnutí je podvodník, který sázení vůbec nerozumí.
  • Fotografie s balíky peněz, drahými automobily, spoře oblečenými dívkami atd. – ziskoví tipaři nemají za potřebí dávat na obdiv své obrovské příjmy, naopak.

Více informací o tom, jak rozpoznat podvodné prodejce tipů, najdete v předchozím článku.

Právní aspekty a ochrana spotřebitele při nákupu tipů na sázení

V České republice prakticky chybí legislativa, která by dokázala ubránit před podvodnými sázkovými servisy a prodejci tipů. Pakliže tyto subjekty platí daně a pakliže mají dobře napsané podmínky užití, nemáte proti jejich chování žádné odvolání. To je další důvod, proč byste k placeným tipům na sázení měli přistupovat s nejvyšší možnou obezřetností.

Další tipy a triky pro úspěšné sázení

Úspěšné sázení nejsou pouze dobré tipy. Úspěšné sázení je o souboru vlastností a dovedností, které tipař dlouhodobě aplikuje. Kromě dobrých tipů se jedná především o dobrou správu bankrollu a dále potom o psychickou odolnost.

Kde hledat nejlepší tipy na sázení? Aneb nástroje pro sázkaře

Vedle prodeje tipů mohou lidé k ziskovému sázení používat také některé zdroje a programy. Sázkové programy mohou přinášet ziskové tipy, případně alespoň k takovým tipům dopomoci. A to často mnohem bezpečněji, než při nákupu tipů od náhodných prodejců. Tím ale nechceme říct, že nejlepší tipy na sázení najdete pouze na jednom místě. Při hledání tipů na sázení byste zdroje měli ideálně kombinovat.

Programy pro hledání ziskových tipů (value betů):

Programy pro tvorbu vlastní analýzy:

Sure Bety

V dřívější době měly velkou oblibu sázkové programy, které dokázaly nacházet value bety (ziskové tipy). Takové programy se ovšem v České republice staly zcela bezcennými – oficiálně zde působí pouze několik málo sázkových kanceláří. A navíc i v zahraničí je pro českého sázkaře výběr sázkovek značně omezený.

Sure bety navíc nemají takovou výnosnost, jako klasické value bety. Sure bety sázkové kanceláře rychle objeví a následně dojde k limitaci vašeho účtu. A pak už si vsadíte maximálně za pár korun, což ke zbohatnutí není.

NHL tipy na sázení

Vsadit si na NHL a ještě k tomu být ziskový, to je snem většiny sázkařů. Bohužel je faktem, že sázení na NHL není zase tak snadné. NHL sleduje velká spousta lidí a proto i sázkové kanceláře si dávají hodně záležet s vypisováním sázek. To znamená menší chyby v kurzech, což potažmo vede k o něco menším příležitostem k zisku. NHL tipy na sázení byste proto měli hledat mnohem obezřetněji, než další tipy na sázení. Tomuto sportu / lize se kvůli popularitě věnuje hodně lidí, ale jen málokterý z nich dokáže být skutečně úspěšný.

Tipy na sázení fotbal

Mnoho lidí láká tipy na sázení na fotbal. Ideálně potom tipy na sázení na Ligu mistrů a nebo na Evropskou ligu. Tím se dostáváme k problému, který byl zmíněný výše. Čím sledovanější daný sport je a čím více na danou ligu sází lidí, tím horší mají celkové výsledky sázkaři. U hodně sledované Ligy mistrů byste tak měli být připraveni, že i ti nejlepší sázkaři dosahují ROI třeba jen 8% – i to je velmi dobrý výsledek. Myslete na to, než podlehnete podvodníkovi, který vám namísto 8% návratnosti nabídne návratnost 30%. To by vám mělo být podezřelé.

Tipy na sázení dnes

Díky internetu mají sázkové kanceláře v reálném čase k dispozici tisíce různých sázkových příležitostí, často dokonce s live streamem. Proto si můžete na něco vsadit prakticky každý den v týdnu, 24 hodin denně. Relativní dostupnost sázkových kurzů a příležitostí však pro sázkaře může být příležitostí stejně jako pastí. Stovky sázkových příležitost lákají k sázce i ve chvílích, kdy se zrovna nedaří. A nebo když ani nedávají sport, kterému člověk rozumí a na který běžně sází. V takovém případě sázkaři mohou dělat chyby. A to vede k nepříjemným ztrátám peněz.

Tipy na sázení zdarma i  za peníze  – závěr

Ještě než se pustíte do přebírání (inspirace) tipů na sázení zdarma nebo dokonce za peníze, měli byste si připustit, že sázení není sprint, ale maraton. Abyste na sázení mohli dlouhodobě vydělávat, měli byste měsíčně podat desítky, nebo ideálně stovky tipů s hodnotou. Na jednu či dvě trefy toho moc nezmůžete. Tipy na kurzové sázení vám sice mohou přinést příležitost ke slušnému výdělku (nebo dokonce zbohatnutí), ale zbohatnutí se nemůžete dočkat přes noc.

Jakmile si připustíte, že sázením přes noc jen těžko zbohatnete, budete mít napůl vyhráno. Stát nohama pevně na zemi je základ.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách