31. 10. 2020
8 min. čtení

Fotbal živě | online přenosy zdarma a v HD kvalitě

Chcete sledovat v akci své oblíbené sportovce a týmy, ale nechcete za to platit? Tak to vaše oči zabloudily na ty správné řádky! Připravili jsme pro vás kompletní seznam webových stránek, které nabízejí možnost sledovat fotbal živě a zcela bez poplatků. Živé přenosy na těchto stránkách navíc můžete sledovat v HD kvalitě a bez vyrušování vlezlými reklamami.

Každá druhá stránka, která nabízí „fotbal živě na internetu zdarma“ vás zahrne odkazy na nejrůznější sázkové kanceláře. V těchto sázkovkách si pak musíte zřídit hráčské konto, jinak jsou pro vás funkce online přenosů nedostupné. Ano, je to řešení. Nicméně pokud člověk hledá „živé přenosy zdarma“, asi očekává trošku něco jiného. V tomto článku vám tedy podáme vyčerpávající odpověď na to, kde sledovat fotbal živě. Pokud patříte mezi fanoušky MMA či závodů Formule 1, doporučujeme vám přejít na příslušný článek.

Fotbal živě v nabídce českých sázkovek

Abychom to odbyli z jedné vody na čisto, začneme živými přenosy v českých sázkových kancelářích. V současné chvíli fotbal živě nabízejí sázkové kanceláře Tipsport, Chance, Fortuna, Sazkabet, BetanoSynot Tip. Jedinými dvěma sázkovkami, v nichž nelze sledovat sportovní streamy, jsou v současné iForBet a MerkurXtip.

Fotbal na Tipsportu a Chanci

Nabídka sázkových kanceláří je poměrně pestrá. Například u Tipsportu a Chance jede fotbal živě prakticky non-stop (program). V nabídce Tipsportu a Chance však nenajdete ty nejsledovanější zápasy Ligy mistrů, Evropské ligy či zápasy z předních evropských lig jako je Premier League nebo La Liga. A chybí také zápasy z nejvyšší české fotbalové ligy Fortuna:Liga.

Většina fotbalových přenosů je ve velmi nízké kvalitě, rozlišení 288p (tj. 512×288) bývá maximum snad jen s výjimkou některých domácích soutěží. Když se k tomu přidá nekvalitní přenos, jste rádi, že vůbec vidíte, kde se nachází míč.

Další nevýhodu sledování fotbalových streamů v nabídce sázkových kanceláří je již zmiňovaná nutnost registrace do vybrané sázkovky doprovázená nutností vsadit si jednou za pár dní za skutečné peníze. Na druhou stranu je tento poplatek docela lidový, třeba u Tipsportu a Chance (tyto sázkovky jsou prakticky identické) vám pro sledování sportovních přenosů stačí vsadit 30 korun jednou za 30 dní (jestliže nevíte, na co vsadit, inspirujte se naší rubrikou Tipy na sázení).

Jak spustit fotbal na Tipsportu?

Fotbalové, či jakékoliv jiné streamy v Tipsportu lze spustit pouze řádně registrovaným uživatelům, kteří si v uplynulých 30 dnech vsadili za alespoň 30 Kč (v součtu všech sázek). Pakliže mezi takové sázkaře patříš, pokračuj podle následujícího návodu:

  1. Přihlas se ke svému účtu v Tipsportu.
  2. Přejdi do sekce Live kliknutím na stejnojmennou sekci v horní záložce.
  3. Klikni na tlačítko “Stream” v horní části obrazovky, díky tomu se ti ve výpisu zobrazí pouze zápasy s live streamy. výpis-streamů-na-tipsportu
  4. Vyber si požadovaný zápas a klikni na něj.
  5. Stream se ti automaticky spustí v úvodní obrazovce.stream-na-tipsportu

Co dělat, když se stream nespustí?

  1. Pakliže se stream nespustí, zkus na svém prohlížeči kliknout na tlačítko opětovného načtení – obvykle se nachází v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Jestliže nepomůže ani opětovné načtení, zkontroluj, zdali jsi v posledních 30 dnech vsadil do hry alespoň 30 Kč.
  3. Poslední záchranou je kontaktování zákaznické podpory Tisportu, která ti pomůže s jakýmkoliv problémem.

Fortuna:Liga živě – kde sledovat český fotbal živě?

Český fotbal se prakticky celý přesunul na placenou televizi O2 TV. Na ní lze sledovat všechny zápasy nejvyšší fotbalové soutěže Fortuna:Liga. Pokud chcete sledovat živé přenosy z Fortuna:Ligy zdarma, máte však ještě jednu skvělou možnost. Jedná se o tzv. Fortuna TV. Fortuna TV je streamovací televize sázkové kanceláře Fortuna. Najdete na ní možnost sledovat živé přenosy z Fortuna:Ligy i Fortuna Národní ligy.

Abyste mohli sledovat zápasy Fortuna:Ligy a Fortuna Národní ligy zdarma, musíte být registrovaní do Fortuny. Dále je potřeba splnit podmínku pro sledování, kterou je uzavření sázky v hodnotě 10 Kč za posledních 7 dní.

Fortuna:Liga živě je v sázkovce Fortuna vysílána ve vysoké kvalitě, takže si ji dobře užijete i při sledování na větších televizích.

Fotbal živě v nabídce zahraničních webů

Fotbal živě vám kromě českých sázkových kanceláří přinesou i na tuto činnost specializované weby, především ze zahraničí. Ne že by se na českém internetu nevyskytovaly stránky s nabídkou fotbalových streamů, tato nabídka je ovšem velice útlá a obecně se tyto stránky nemohou rovnat zahraniční konkurenci.

Mezi nejznámější a nejoblíbenější weby poskytující fotbal živě na internetu zdarma jsou streamhunter.net, streamshunters.com, sportstreamtv.live, Livetv393.me a vipleague.lc (tato stránka streamy přestala nabízet). Samozřejmě existuje mnohem více alternativ, ale často se mezi nimi nacházejí podvodníci. Výše zmíněné weby jsou již prověřené, tedy bezpečné.

Fotbal živě v nabídce zmiňovaných webů má tu výhodu, že je často přenášet v HD kvalitě. Tyto stránky v podstatě poskytují přímé přenosy z místních televizí po celém světě. To znamená, že pokud budete hledat zápasy americké MLS, pravděpodobně vám nabídne stream z americké televize CNBC, v případě zápasů japonské J-League potom zápasy některé japonské televize atd. K tomu se vážou vlastní reklamy, ty však obecně nezasahují do přímého vysílání a „otravují“ pouze o poločasu.

Problémy s živými přenosy na externích webech

Drobou nevýhodou těchto webů je v podstatě nulová nabídka nižších soutěží. Pokud si online budete chtít pustit třeba zápas druhé běloruské ligy, nebo některé nižší japonské soutěže, pravděpodobně máte smůlu.

Další nevýhodou těchto kanálů, tentokrát obrovských rozměrů, jsou reklamy na webu. Než se k některému přenosu proklikáte, stránka vám otevře několik reklamních stránek, což je pochopitelné. Tyto stránky vydělávají na základě zobrazování webové reklamy. Na druhou stranu, jak už jsem zmínila v předešlém odstavci, v průběhu přenosu už vás nic nebude rušit. Tedy alespoň pokud se fotbalový stream nepřeruší, což se někdy bohužel stává.

Nevím, zdali je to tím, že některé streamy jsou přetížené, nebo za tím je pouze technická nedokonalost webů, nicméně na tuto možnost je třeba se připravit. Živé přenosy na externích webech mohou být nestabilní, což může zkazit divácký zážitek. V poslední době se ovšem problémy se živými přenosy vyskytují čím dál méně, takže se nemusíte bát.

Pojistka proti napadení/zneužití vašeho počítače

Samozřejmě abyste měli klid a abyste se nemuseli bát, že vám živé přenosy zanesou počítač, že ohrozí vaše citlivá data a napáchají další neplechu, doporučujeme vám, abyste pro sledování fotbalu online na externích stránkách využívali nějaký nepotřebný počítač (tj. počítač, který nevyužíváte například k internetovému bankovnictví atd.).

Stránky poskytující živé fotbalové přenosy jsou totiž stále takové pole neorané. Ve většině světových jurisdikcí se totiž pohybují “na hraně” (v tom lepším případě v šedé zóně) a tudíž nejsou ani tak regulovány jako spíš postihovány a zavírány.

Fotbal živě – závěr

V současné chvíli existuje hned několik způsobů jak na internetu sledovat fotbal živě zdarma. Živé přenosy na fotbal nabízí většina českých sázkových kanceláří (a samozřejmě také zahraničních sázkovek) i další externí webové stránky, které se věnují výhradně poskytování živých přenosů a fotbalových streamů.

Každá z těchto možností má své výhody, ale také nevýhody, a je jen na vás, kterou z nich si vyberete. Důležité je pouze to, že fotbal živě můžete sledovat zdarma, hned teď!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách