1. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na házenou | Ramnicu Valcea vs. Baia Mare (1.11. od 10:00)

Prosím pozor! Tento tip nemíří do zápasu mužské házenkářské liga, ale do ženské házenkářské ligy v Rumunsku. Tip se týká zápasu mezi Ramnicu Valcea a Baia Mare a zní: výhra hostů v základní hrací době.

Ramnicu Valcea má za sebou skvělý vstup do sezóny, když vyhrál všechny 3 dosavadní zápasy. Ramnicu Valcea je úřadujícím mistrem soutěže. Toto jsou velmi pravděpodobně hlavní důvody, proč je Baia Mare (kurzově) tak podceňované.

Baia Mare zaváhalo v úvodním zápase sezóny, kdy remizovalo s Rapid Bucuresti. Už v druhém zápase však svoje pochybení napravilo, když si připsalo výhru s CSM Slatinou (22:28). Další zápas Baia Mare zatím neodehrálo, má tedy o jednu příležitost k bodování méně než jeho soupeř.

Loni Baia Mare skončilo na třetím místě žebříku, letos jsou ovšem jeho ambice ještě mnohem vyšší. Baia Mare se netají tím, že by chtělo získat titul, což vychází z logické úvahy, že jako jeden z mála týmů během pauzy přivedlo posily a to celkem prvotřídní. Vzhledem k tomu by Baia Mare v tomto zápase mělo být v pozici favorita. Kurz okolo 2,00 přináší hodnotu.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách