tipsport-kalendar-bonusy-free-spiny-hokej
11. 5. 2024
2 min. čtení

Která casina rozdávají bonus k mistrovství?

V online casinech TipsportChance se včerejším úvodním buly mistrovství světa v hokeji odstartovaly i bonusové kalendáře. Co speciálního v nich můžete čekat a jaké další akce by vám neměly uniknout?

Bonusové kalendáře jedou naplno!

Na český národní tým se sice nemůžeme koukat každý den, bonusové kalendáře pro online casina si ale žádný den volna neberou! Vy se tak denně můžete těšit na nové nabídky. A že jich je letos opravdu hodně! Jako první odstartoval speciální akce SynotTip, který začal již sváteční středou.

Dále následoval MerkurXtip, který zahájil bonusový kalendář velmi stylově pomocí čtvrtečních FS zdarma. A včera s prvními zápasy MS zahájily speciální nabídky i casina TipsportChance. V neposlední řadě se dnes přidalo i casino LuckyBet se svými LuckyBoxy. Včera to byly otočky za sázky. Dnešní nabídku najdete v našem přehledu bonusů.

Pozadu nezůstávají ani sázkovky

Nejen online casina, ale také sázkové kanceláře spouštějí speciální akce k příležitosti MS v hokeji. Například MerkurXtip spustil svoji Journey neboli výpravu. Sazkabet pak představila přímo bonusový kalendář, který potrvá až do finále celého mistrovství 26. května.

Příznivci online hraní se rozhodně mají na co těšit. Hned od začátku mistrovství máte k dispozici řadu speciálních bonusů. Sázky zdarma můžete vyhrát v Betanu a FS zdarma zase v Apollo Games. Je jen na vás, které nabídky využijete. Na našem webu vždy najdete jejich přehled. Hodně štěstí do hry!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách