mma-online-streamy-zdarma-i-za-penize
5. 1. 2020
10 min. čtení

MMA online | živé přenosy z UFC a Oktagonu zdarma

MMA je jedním z nejvíce expandujících sportů současnosti. MMA podněcuje živou diskuzi, lidé se o něm baví v práci či dokonce ve frontě na rohlíky. Není proto divu, že stále více lidí touží sledovat MMA zápasy naživo. V tomto článku vám dáme vyčerpávající informace o tom, kde můžete sledovat MMA online, zdarma a v HD kvalitě.

Pokud byste se živě rádi podívali na Fotbal, hokej, tenis, biatlon nebo na závody Formule 1, doporučujeme vám přečíst samostatný článek.

Jaké jsou možnosti?

Fanoušci MMA na svůj oblíbený sport zakopávají prakticky všude. K dispozici jsou placené MMA live streamy, které vám zaručí přenos té nejvyšší kvality, ale také MMA přímé přenosy zcela zdarma, bez nutnosti platby. Kvalita těchto přenosů potom osciluje od těch naprosto špatných, přes obstojné až po perfektní. V tomto článku si probereme postupně všechny možnosti zápasů MMA online.

MMA online – placené streamy

Placené živé přenosy obvykle poskytují samotné MMA organizace jako je Oktagon nebo UFC. Tyto přenosy lze zakoupit přímo na stránkách zmiňovaných organizací a to v podobě jednorázového předplatného, měsíčního předplatného nebo ročního předplatného. Tento způsob předplatného je znám pod zkratkou PPV (pay-per-view).

UFC online

Jednorázové předplatné UFC (v záložce “watch”), tedy předplatné na jeden event stojí 30,49 eur, tj. něco přes 800 korun. Měsíční předplatné UFC stojí 9,99 €, tj. něco přes 250 korun. Roční předplatné je potom vyčísleno na 85,99 €, tj. něco přes 2200 korun.

Oktagon online

Oktagon nabízí pouze možnost zakoupit balíček zápasů z jedné celé události a to na stránkách Oktagon TV. Cena balíčku je až na malé výjimky stanovena na 9,99 €, tj. něco přes 250 korun. Oktagon TV je tedy mnohem dražší, než sledování zápasů skrze Tisport TV (viz níže).

Pokud vám unikl nějaký zápas, můžete se na něj podívat zpětně a to navíc zdarma. Oktagon MMA totiž na svém oficiálním YouTubovém kanále přidává záznamy vybraných zápasů. Tyto zápasy zveřejňuje organizace s dvoutýdenním zpožděním.

Oktagon TV je k dispozici už i z mobilu

Tzv. Oktagon TV, tedy přenosy z Oktagonu poskytované touto MMA organizací můžete nově sledovat také skrze mobilní aplikaci. Oktagon aplikace je k dispozici pro telefony s Androidem a iOS a to pochopitelně zcela zdarma. V rámci aplikace potom máte k dispozici 2× ročně přenos galavečera Oktagon Prime, za zbylé přenosy z Oktagonu platíte dříve zmiňovanou částku.

Tip: Přečtěte si, jak sázet na MMA a začněte tvořit své vlastní MMA analýzy!

Další soutěže

Svou verzi předplatného přináší také ruská organizace ACA. Shlédnout jeden event této organizace vás vyjde na 399 rublů, to je asi 115 korun. Další možností sledování MMA online jsou placené přenosy evropské organizace KSW. U této organizace je cena za event pochopitelně o něco vyšší, vyjde vás na 10 eur, což je něco přes 260 korun.

MMA v televizi

S rostoucí oblibou tohoto sportu v České republice se zápasy bojových sportů přesouvají i na televizní obrazovky. Příkladem toho může být organizace Oktagon MMA, která oznámila spolupráci s kanály Telly a O2 TV.

Nově tak budete moci sledovat veškeré podstatné informace na programu Premier Sport 4, v rámci stanice Premier Sport 4 pak poběží přímé přenosy turnaju v Oktagonu. Cena se příliš neliší od placených online streamů. V předprodeji si můžete přenos zakoupit za 320 Kč, v den konání akce pak za 400 Kč. Vzhledem k tomu, že půjde o televizní přenos, rozdíl by měl být v kvalitě vysílání, která by v televizi měla být samozřejmě vyšší.

MMA live stream (Oktagon live stream + UFC live stream) v nabídce sázkových kanceláří

MMA se díky nezměrné popularitě rychlé vkrádá také do nabídky sázkových kanceláří, které kromě kurzů na zápasy stále častěji poskytují také MMA live streamy. A to jak na český Oktagon, tak i na americké UFC. Kde najdete streamy z Oktagonu a UFC?

Oktagon živě v nabídce Tipsportu a Chance

Zápasy z nejlepší tuzemské MMA organizace Oktagon můžete sledovat exkluzivně v sázkových kancelářích Tipsport a Chance. To znamená, že live streamy jsou vysílány ve vysokém rozlišení a navíc s českým komentářem, který je také součástí live streamů vysílaných na mateřských stránkách Oktagon TV. Kromě těchto dvou (respektive tří) míst, zápasy Oktagonu nikde jinde neshlédnete. Fortuna, Sazka Hry ani Synot Tip live streamy z Oktagonu nevysílají a dlouho vysílat nebudou.

UFC živě v nabídce Tipsportu a Chance

Vedle českého Oktagonu mají sázkové kanceláře Tipsport a Chance v nabídce také live streamy z UFC. Tipsport TV a Chance TV nabízejí všechny důležité zápasy UFC a to za stejných podmínek, jako live streamy z Oktagonu.

UFC živě v nabídce Fortuny

Sázková kancelář Fortuna, respektive Fortuna TV má ve své nabídce live streamy z UFC. V rámci této sázkové kanceláře se můžete podívat na všechny zápasy, které se v rámci každého eventu UFC odehrají.

Co dělat, abych nemusel přepínat na každý další zápas daného eventu?

Pakliže sledujete live streamy z MMA v sázkových kancelářích Tipsport a Chance běžným způsobem, určitě se vám stává, že po každém zápase musíte v Live nabídce přepnout na nový. V opačném případě se vám totiž daný live stream po čase přeruší a pak třeba přejdete o to nejlepší. Této nepříjemnosti se ovšem dá poměrně snadno vyhnout.

Pokud při sledování Oktagonu a UFC v nabídce sázkových kancelářích nechcete neustále přepínat z jednoho zápasu na druhý, stačí, abyste si otevřeli jeden ze zápasů a potom si vyvolali samostatné okno streamu (tak zvaně v pop up okně) – tzn. nechali stream přehrávat v samostatně stojícím okně. Díky tomu se stream nepřeruší, ale bude volně pokračovat jako při sledování televize.

Otevřít si pop up okno s daným streamem můžete v sekci Live. Po kliknutí na vybraný zápas pokračujte kliknutím na ikonku “otevřít stream v pop upu” v pravém rohu daného videa. Více napoví obrázek.

otevřít-stream-v-pop-upu

Podmínky pro sledování MMA streamů

Abyste MMA live streamy mohli sledovat v nabídce sázkových kanceláří, musíte dokončit registraci. Dále je potřeba, abyste si u sázkovky vsadili minimálně za 30 korun, alespoň jednou měsíčně. To je mnohem nižší cena, než jakou byste zaplatili za sledování Oktagonu přímo na stránkách této organizace. Sázky se během měsíce sčítají a při registraci navíc dostanete registrační bonus ve výšce 150, respektive 200 korun na ruku, takže si streamy z Oktagonu můžete užívat roky zdarma.

Streamy v nabídce českých sázkových kanceláří jsou maximálně spolehlivé. Ještě jsme se nesetkali s tím, že by zlobily, přeskakovaly, nebo třeba vůbec nešly, což se u streamů zdarma bohužel občas stává (nikoliv často, ale může se to stát). A tím se pomalu dostáváme k úplně poslední možnosti sledování MMA.

MMA online zdarma

MMA přenosy jsou velice luxusní prodejní artikl a tak si je organizace střeží jako oko v hlavě. Přesto se na internetu stále nabízí spousta možností, jak sledovat MMA online zdarma. Tato možnost sice není úplně legální, alespoň co se týče samotných provozovatelů webů, ovšem mlčet o ní prostě nelze. Je to jako bychom dělali, že neexistují servery na stahování filmů zdarma atd.

Livetv393

Spoustu zajímavých MMA přenosů ve velmi dobré kvalitě najdete také na nově vznikajících stránkách Livetv393.me. Najdete tam online přenosy z Oktagonu a dalších méně známých MMA organizací jako je Profesional Fighters League (PFL), Absolute Championship Akhmat (ACA), Rizing Fighting Federation, M-1 Global, KSW, Bellator nebo One Championship. Nabídka je opravdu široká a platí, že co nenajdete na těchto stránkách nejspíše nenajdete nikde nikde jinde.

Crackstreams

V poslední době je na vzestupu také stránka Crackstreams.com. Tato stránka přináší MMA online zdarma v o něco nižší kvalitě, než předešlý web, zase vás však nezatěžuje obtěžující reklamou a navíc nabízí soutěže, které nikde jinde nenajdete – například KSW.

Vipleague – stránka v současné chvíli streamy nenabízí

Pravděpodobně nejpopulárnější stránkou pro sledování MMA online zdarma je Vipleague.lc. Na těchto stránkách najdete hromadu live streamů zdarma. Stránka pokrývá prakticky všechny TOP MMA zápasy, především ze soutěže UFC, ale v některých případech na ní najdete i zápasy z méně zvučných soutěží. To se ovšem nestává tak často. Oktagon MMA online zdarma byl dříve na stránkách také párkrát k vidění, bohužel v současné době na ní Oktagon nejde.

Streamy z této stránky potěší vysokou kvalitou. Opravdu jen zřídka se vám stane, že by zápasy byly v menším rozlišení. V drtivé většině případů streamy běží v HD kvalitě.

Kromě menší nabídky zápasů je velkou nepříjemností obrovské množství reklam, kterými se při své pouti za MMA online zdarma na těchto stránkách musíte prokousat. Než se vám vybraný stream spustí, obvykle to znamená odkliknout tak 4× až 5× reklamní okénko na okně pro stream, což je fakt nepříjemné. Na druhou stranu, jakmile se vám stream rozjede, máte vyhráno. Jenom občas se stává, že stream vypadne a vy ho musíte „nahazovat“ znovu.

Jak jsme vás informovali už v našem článku Fotbal živě, vzhledem k obrovskému počtu vyskakovacích reklam byste si na svůj výlet do šedé zóny sportovních streamů zdarma měli vzít záložní počítač.

MMA online – závěr

Dali jsme vám naprosto vyčerpávající informace o tom, kde sledovat MMA online a jak sledovat MMA online. A to včetně stránek, které tuto možnost nabízejí. Je pouze na vás a na vašem rozhodnutí, jakou možnost a proč si vyberete. My vám přejeme jenom ty nejlepší MMA zážitky!

Chcete získat informace o jednotlivých MMA zápasech? Čtěte naše previews!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách