sazka-hry-bonus-depo
27. 5. 2024
2 min. čtení

Nový dlouhodobý bonus pro Sazka Hry!

Dlouhodobý vkladový bonus pro online casino Sazka Hry na sebe nenechal dlouho čekat. I když se ještě stále rozkoukáváme po včerejším krásném úspěchu, mistrovský bonus Sazka Her je nadobro pryč. Už teď ale můžete využít novou nabídku!

Odměna za vklad v Sazka Hrách

Tentokrát je vkladová akce opatřena tematikou depa. K mání je dokonce dvakrát 2 000 Kč. Jako první musíte mít samozřejmě plně dokončenou registraci online casina Sazka Hry, a poté už stačí provést vklad s kódem „depo”.

Hodnota odměny sahá na 50 % provedeného vkladu po splnění podmínek. Jednou z nich je protočení hodnot bonusu celkem třicetkrát. Na výběr máte libovolné hrací automaty z nabídka online casina Sazka Hry.

Další bonusy pro online casina

Pokud se chcete co nejdříve dozvědět o dalších bonusech pro online casina, sledujte dál náš web. Každý den se můžete těšit na přehled všech dostupných nabídek. Pro Sazka Hry se můžete těšit na dobře známou Hru týdne nebo třeba Happy Friday.

Nakonec nezapomeňte ani na dnešní free spiny zdarma v online casinu 69Games. Můžete si tak ještě trochu protáhnout oslavu českého mistrovského titulu v ledním hokeji! Přejeme vám hodně štěstí!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách