rolland-garros-bonus-betano-french-open
27. 5. 2024
2 min. čtení

Betano mise s French Open startuje!

Sotva skončilo mistrovství světa v ledním hokeji, už je tady nová Betano mise! Možná ještě oslavujete zlatou tečku na krásným šampionátem, sázka zdarma je však na dosah. Dnešním dnem totiž odstartoval druhý tenisový grandslam sezóny, a to samozřejmě znamená novou misi.

Vysoká sázka zdarma do Betano

Online sázkovky se začínají z hokeje přesouvat na tenis, a pak samozřejmě přijde na scénu fotbalové EURO 2024. Nyní se však můžete zapojit do mise, kde je odměnou sázka zdarma v hodnotě 150 Kč. Pokud ji splníte, obdržíte přístup k další úrovni odměny, a to sázky zdarma 300 Kč!

A jak zní podmínky? Vsadit si minimálně 700 Kč na libovolné příležitosti z tenisového Rolland Garros neboli French Open do 3.6. 23:59. Vybírat musíte AKO tikety s kurzem minimálně 4.0 a alespoň 3 tipy. Každý tiket musí být za minimálně 100 Kč.

Pro zapojení do aktuální Betano mise je třeba vlastnit plně dokončený herní účet. S tím můžete nejen sázet na nespočet sportovních utkání, ale také roztočit hrací automaty z online casina Betano. Sledujte nás dál a nic ze světa online hraní už vám neuteče!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách