sazeni-zdarma
14. 2. 2022
7 min. čtení

Sázení zdarma | jak si vsadit a nic neriskovat?

Kurzové sázení je ohromně vzrušující a to z toho důvodu, že vám dává šanci na výhru velkého množství peněz. Abyste však mohli vyhrát pořádné peníze, musíte do hry také něco vsadit. Nebo ne? Existují způsoby, jak můžete vyhrát a přitom nic neriskovat. V tomto článku vám dáme tipy, jak na sázení zdarma.

Co je sázení zdarma?

Sázení zdarma může být chápáno dvěma způsoby. Za sázení zdarma se dají považovat různé sázkařské soutěže a další možnosti, jak tipováním výsledků poměřit své schopnosti a znalosti s ostatními sázkaři a v ideálním případě si tak přijít na hodnotné ceny (například bonusy do sázkových kanceláří nebo drobné propagační předměty).

Mnohem spíše se však za sázení zdarma považuje skutečné sázení v sázkových kancelářích, které vám dá možnost vyhrát peníze, ale bez nutnosti riskovat svůj vlastní kapitál. V rámci sázení zdarma tedy riskujete kapitál jiných, obvykle kapitál sázkových kanceláří. V rámci tohoto sázení tedy můžete pouze získat, nemůžete o nic přijít. A to je, jak jistě uznáte, naprosto ideální.

Jaké způsoby pro sázení zdarma existují?

Pro sázení zdarma v online sázkových kancelářích existují dva základní způsoby – sázka zdarma a registrační bonus.

Oba způsoby vycházejí z bonusů sázkových kanceláří a oba vám dovolují vsadit si na vaše oblíbené sporty, případně na společenské sázky bez nutnosti riskování vlastních peněz. Pojďme si je probrat.

Sázka zdarma

Jedná se o druh bonusu, díky němuž sázkaři mohou uzavřít sázku bez rizika. Sázka zdarma obvykle funguje tak, že si vsadíte za své vlastní peníze a pakliže sázku prohrajete, sázková kancelář vám dá zpět váš vklad.

V některých případech může tato sázka fungovat také jako voucher na vybraný zápas. Sázková kancelář vám v rámci tohoto voucheru poskytne možnost vsadit si například za 100 korun na zápas mezi Slavií a Spartou. V rámci této sázky nesázíte své peníze, ale voucher, který představuje sázku 100 korun. Pakliže výsledek trefíte, na váš hráčský účet se již připíšou skutečné peníze.

Sázky zdarma jsou obvykle nabízeny jako forma registračního (vstupního) bonusu, tedy všem nově registrovaným sázkařům. Někdy je ovšem sázka zdarma v rámci nějaké promoakce jako sezónní bonus. Můžete se tak dočkat sázky zdarma k Mistrovství světa v hokeji, nebo sázky zdarma k Olympijským hrám atd.

Podmínky pro sázku zdarma

Podmínky pro sázku zdarma se mohou lišit v závislosti na jednotlivých sázkových kancelářích, ale také v závislosti na jednotlivých sázkách zdarma.

V některých případech vám může být umožněna pouze sázka zdarma v rámci vybrané sportovní události (například Mistrovství světa ve fotbale). V jiných případech pak budete moci vsadit prakticky na cokoliv.

Peníze zdarma

Peníze zdarma jsou bonusovými penězi sázkové kanceláře, které lze využít k sázení zcela libovolně, tedy v libovolné výši a na libovolné sázkové příležitosti. Bonusové peníze fungují jako skutečné peníze. Rozdíl je pouze v tom, že jsou vázány některými podmínkami, jako je nutnost vsadit je do hry (a to až několikrát).

V porovnání se sázkou zdarma jsou peníze zdarma možná ještě vítanější možností pro sázení zdarma. Důvod je takový, že s nimi můžeme hospodařit jako s vlastními penězi. Peníze zdarma tedy můžeme rozdělit na více libovolných sázek. To nám umožňuje dodržovat zásady správného bankroll managementu a tedy snížit riziko jejich ztráty na minimum. Na druhou stranu, peníze zdarma jsou udělovány v mnohem menší výši, než sázky zdarma (viz seznam níže).

Mezi peníze zdarma patří například Nety nebo Goldeny.

Podmínky pro peníze zdarma

Také k penězům zdarma se mohou vázat určité podmínky, například počet protočení, tzn. kolikrát peníze zdarma musíme vsadit do hry, abychom je mohli vybrat k sobě na účet. České sázkové kanceláře peníze zdarma obvykle žádnými nezvyklými podmínkami nezatěžují, naopak. Peníze zdarma ve většině českých sázkovek stačí jednou vložit do hry a jsou vaše.

Přesto vám doporučujeme, abyste si před ziskem tohoto druhu bonusu vždycky pečlivě přečetli, do čeho vlastně jdete. Jedině díky tomu se vyvarujete nepříjemných překvapení a budete moci zajistit, že všechny podmínky splníte včas a řádným způsobem, tedy že o peníze zdarma nepřijdete.

U jakých sázkových kanceláří je sázení zdarma dostupné?

Téměř všechny české sázkové kanceláře nabízejí způsob, jak sázet zdarma, ať už se jedná o sázku zdarma nebo o peníze na ruku. Seznam všech dostupných bonusů včetně informace o výši bonusu najdete na seznamu níže. Pro zisk bonusu stačí přejít do sázkové kanceláře (klidně skrze nabízený odkaz) a registrovat se, nebo se (v případě sezónních sázek zdarma) přihlásit na svůj účet.

Peníze zdarma

Tipsport 300 korun zdarma Za registraci – získat
Chance 200 korun zdarma Za registraci – získat
Sazkabet 500 korun zdarma Za registraci – získat
Fortuna 300 korun zdarma Za registraci – získat
SynotTip 500 korun zdarma Za registraci – získat

Sázka zdarma

Fortuna 200 – 1000 korun na tiket K vybraným událostem – získat
SynotTip 200 – 500 korun na tiket K vybraným událostem – získat
Sazkabet 200 – 500 korun na tiket K vybraným událostem – získat

*Sázky zdarma jsou obvykle nabízeny nárazově, k vybraným sázkovým příležitostem, například k EURO, MS ve fotbale a dalším. Vzhledem k tomu doporučujeme, abyste nabídku těchto sázkových kanceláří sledovali průběžně. Může se stát, že narazíte na další a další sázky zdarma.

Sázení zdarma – závěrečné shrnutí

Nabídky sázkových kanceláří, které nám umožňují sázení zdarma, jsou pochopitelně značně omezené. Z toho důvodu vám doporučujeme, abyste tyto možnosti kombinovali, protože jedině takovým způsobem na sázení zdarma můžete získat dostatečné množství peněz.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách