6. 1. 2021
2 min. čtení

Tip na basketbal | Karhu Basket vs Salon Vilpas (6.1.)

V normálním životě by kurz na tyhle týmy byl mnohem vyrovnanější, protože se jedná o celky z horní části tabulky, ovšem my se teď v normálním světě nenacházíme. Karhu Basket vs Salon Vilpas tak nabízí zcela nesourodé kurzy, z nichž jeden můžeme krásně využít.

V této analýze nemá žádný význam postavení v tabulce, nebo třeba forma. Tohle vše je tak nějak zapomenuto pod tíhou jedné jediné informace. Jedná se samozřejmě o covid-19. Několik domácích hráčů bylo pozitivně testováno na covid-19, takže v zápase budou chybět. To jasně nahrává hostujícímu týmu, ovšem já jsem přesvědčena, že to nebude zase tak hrozné. Nárůst kurzu je přehnaný.

Domácí tým Karhu Basket má celkem slušnou lavičku. Není to tak, že na místo pozitivně testovaných do hry půjdou dorostenci. Navíc Karhu Basket bude hrát doma. A nesmíme zapomenout ani na to, že Salon Vilpas také nebudou v TOP kondici, také mají několik zraněných.

Statistiky pro tento zápas, včetně formy a postavení v tabulce, najdete na stránkách Livesport.

Karhu Basket vs Salon Vilpas – na co vsadit?

Nedivila bych se, kdyby domácí vyhráli, ovšem sázka v jakémkoliv pozitivním handicapu na domácí s více než 10 virtuálními body by měla být vysoce pravděpodobná. Mě se povedlo vsadit u Tipsportu s handicapem +25,5. Tahle hranice se určitě bude snižovat, ovšem jak už jsme řekla, vyplatí se i za nižší vklad.

karhu-basket-vs-salon-vilpas-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách