5. 1. 2021
2 min. čtení

Tip na tenis: Dan Added – Joan Borras Isern

ITF muži Manacor, tvrdý povrch

vítěz zápasu Dan Added, kurz 1,76 (sázková kancelář fortuna), případně kurz 1,75 (sázková kancelář synottip)

V prvním kole turnaje ITF mužů hraného na tvrdém povrchu ve španělském městě Manacor na ostrově Mallorca se utkají francouzský tenista Dan Added (ATP 393) proti domácímu tenistovi Joanu Borras Isernovi (ATP 1875).

Added je 21letý tenista, který má velmi dobrý servis a preferuje hru na rychlejších površích. Během své nedlouhé kariéry už dokázal vyhrát i pár zápasů na challengerech, kde se utkávají vesměs tenisté mezi 100. a 300. místem na žebříčku ATP. Loni porazil například Václava Šafránka (ATP 344) na challengeru v Rennes, JC Aragoneho (ATP 299) na turnaji ITF v Portu nebo Hiroki Moriyu (ATP 240) na turnaji ITF v Rodez. Pravda, v říjnu skrečoval zápas proti Robinu Staňkovi (ATP 630) a od té doby hrál jediný zápas, kde uhrál jen tři gemy na Omara Giacaloneho (ATP 738), na podobně kvalitních turnajích by ale měl patřit k tomu nejlepšímu.

Borras Isern je 21letý tenista, který se zatím nedokázal dostat výš než do 18. stovky žebříčku ATP. I na méně kvalitních turnajích ITF musí hrát kvalifikace, ze kterých se většinou nedokáže dostat do hlavní soutěže. Tady se mu to podařilo, když porazil překvapivě i celkem solidního Prihodka (ATP 747). Added by ale měl být ještě těžším soupeřem.

I přesto, že se Addedovi v poslední době příliš nedařilo a otázkou je i jeho zdravotní stav, v zápase těchto dvou tenistů by měl být podle mě výraznějším favoritem než na kurz 1,76.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách