7. 1. 2021
2 min. čtení

Tip na fotbal | Brentford vs Middlesbrough (9.1.)

Brentford vs Middlesbrough je zápas, který se odehraje v rámci dalšího kola FA Cupu, a který má jasného favorita. Jedná se o domácí Brentford.

Oba týmy působí v anglické Championship, ovšem Brentford má o něco lepší postavení i formu. Brentford získal 41 bodů za 22 zápasů a je na 4. místě tabulky, Middlesbrough má na kontě 36 bodů ze stejného počtu zápasů a je na 7. pozici.

Brentford má dále bilanci 16 neproher v řadě, doma potom neprohrál už 10 utkání po sobě. Brentford jde navíc do zápasu se 3 po sobě jdoucími domácími výhrami. Middlesbrough před 14 dny prohrál zápas se Sheffield Wed, což bylo veliké překvapení, protože tento tým najdeme na spodku tabulky. Middlesbrough venku získal pouze 12 bodů ze 13 zápasů, ve venkovní tabulce se přitom řadí k pouhému průměru (bilance 3 výhry / 4 remízy /5 proher).

Brentford vyhrál 3 z posledních 4 vzájemných zápasů. První zápas sezóny skončil remízou.

Další statistiky najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Brentford vs Middlesbrough – na co vsadit?

Jednoznačně na výhru Brentfordu, čistou jedničku. Brentford má výbornou domácí bilanci, naopak Middlesbrough venku není tak efektivní. Middlesbrough venku prohrálo 3 z posledních 5 zápasů a mělo by prohrát znovu.

Můj tip: Výhra domácích

brentford-vs-middlesbrough-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách