3. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal | Colchester vs Marine (7.11. od 16:00)

Další kolo anglického poháru FA Cup dnes odpoledne svede dohromady týmy Colchester a Marine a podle nás je to ideální příležitost pro sázku na více než 3,5 gólu. Colchester vs Marine je totiž zápas ofensivně laděných týmů, navíc s docela rozlišnými kvalitami.

Colchester působí v League Two (tj. čtvrtá anglická liga), kde okupuje 11. místo v tabulce. Marine v minulé sezóně působilo v NPL Premier Divison, tedy v jedné z nejnižších profesionálních anglických lig, ani v této lize se ovšem Marine neudrželo a od nového ročníku tento tým čeká sestup do nižší soutěže.

Marine nemá ani tak problému v útoku jako spíš v obraně. To se projevuje i v pohárových zápasech, kdy často dostane gól i od mnohem slabších celků. Marine v říjnu v pohárech hrálo 5 zápasů, z toho jsme se dočkali 3 divokých výsledků a více než 4,5 gólu.

Colechester v posledním měsíci odehrál 7 zápasů, všechny v League Two. Přitom si připsal 3 zápasy s více než 3,5 góly, zde ale hrál se sobě rovnými, či lepšími týmy.

Colchester vs Marine – na co sázet?

Rozdíl mezi Colchesterem a Marine je velký. Oba týmy jsou ovšem ofensivně laděné a jelikož v FA Cupu je vždycky čest dát gól silnějším týmům, dá se čekat, že Marine se namísto bránění vrhne do útoku. Vzhledem k tomu se dá očekávat gólový přestřelka a více než 3,5 gólu.

Dá se sázet také na oba týmy dají gól, tato sázka ovšem (vzhledem k nabízenému kurzu v českých sázkových kancelářích) není tak výhodná.

colchester-vs-marine

Máte zájem o další tip? Pokračujte do rubriky Tipy na sázení!

 

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách