11. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal – Dánsko vs. Island (15.11. od 20:45)

V době koronavirové sice není nikdy nic jisté, ovšem pokud bychom si v nabídce UEFA Ligy národů měli vsadit pouze na jediný zápas, byl by to právě tenhle. Island má po čtyřech kolech jistý sestup, když nezískal ani jediný bod a zaznamenal záporné skóre 2:11. Island je zcela bez motivace, o nižší kvalitě ani nemluvě.

Dánsko je naopak jedním z největších překvapení skupiny i celé UEFA Ligy národů. Dánsko ve skupině prohrálo pouze s první Belgií. Domácí zápas s Anglií remizovalo, venkovní zápas na Ostrovech pak vyhrálo, ačkoliv k výhře mu dopomohla červená karta soupeře z prvního poločasu. Ovšem dojem z tohoto zápasu byl přesto dobrý, takže tuhle výhru Dánska nelze podceňovat.

Je naprosto jasné, že Dánsko je v laufu. Do zápasu s Islandem jde se 2 výhrami v řadě a se 3 neprohrami v řadě. Dánsko ve skupině A Ligy národů zaznamenalo celkové skóre 4:2, kdy významnou vzpruhou pro tento údaj byly 3 góly do brány Islandu (a konečné skóre 3:0). A to Dánsko hrálo venku.

Nyní Dánsko bude hrát doma a jelikož je maximálně motivované porvat se s Belgií o první místo, určitě mobilizuje všechny síly. Při takové konstelaci hvězd se dá věřit, že nad Islandem vyhraje alespoň o 2 góly.

tiket-dansko-vs-island
Dánsko je největším překvapením skupiny A UEFA Ligy národů a pokukuje po prvním místě. Zápas s Islandem by mu k velkolepému plánu měl pomoci.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách