11. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal | Řecko U21 vs Česko U21 (13.11.)

Kvalifikace na Mistrovství Evropy do 21 let se blíží do svého konce. Týmům zbývá dohrát několik posledních zápasů, mezi nimi se můžeme těšit také na zápas české reprezentace proti Řecku. Jak sázet na Řecko U21 vs Česko U21?

Česko U21 ve skupině odehrálo o jeden zápas více, než většina týmů. Aktuálně má na kontě 18 bodů a patří mu 1. místo ve 4. kvalifikační skupině. Česko v polovině října vyhrálo zápas v Litvě, což byla i podle kurzů povinnost. Předtím ovšem nestačili na Skoty, kteří našemu výběru dýchají na záda (17 bodů a druhé místo, ale zápas k dobru).

Česko má také skvělou venkovní bilanci. V tomto kvalifikačním cyklu Češi venku vyhráli 3 ze 4 zápasů, přičemž mají na kontě i venkovní skalp s Chorvaty. Je sice pravda, že tento zápas se hrál už před rokem, ale to neměnní nic na velmi dobré venkovní bilanci.

Řecko U21 na náš výběr ztrácí 5 bodů, ale i tady je důležité zmínit, že mají zápas k dobru. Nicméně Řeci mají celkovou bilanci 9:9, zatímco Češi pěkných 18:4, což ukazuje na docela rozdílnou kvalitu. Řeci navíc prohráli poslední dva zápasy v řadě, když postupně nestačili jak na Chorvatsko, tak i na Litvu.

Další statistiky najdete na výsledkovém zpravodajství Livesport.

Jak sázet na zápas Řecko U21 vs Česko U21?

Řecko do 21 let je průměrný tým, kterému nevěří ani vlastní fanoušci. V Řecku se píše o tom, že Češi zápas vyhrají a my s takovým názorem souhlasíme. Češi jsou v dobré kondici a budou mít obrovskou motivaci zápas vyhrát. Naopak Řecko už o nic nehraje, takže nelze čekat prvotřídní nasazení.

tiket-recko-u21-vs-cesko-u21

Čtěte i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách