7. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Exeter vs Northampton (8.12.)

V dalším kole anglického EFL Trophy poháru, který se odehraje již zítra (8.12.), nás čeká také zápas Exeter vs Northampton. V tomto zápase očekáváme větší počet gólů a na následujících řádcích vám vysvětlíme hlavní důvody.

Exeter je tým ze čtvrté anglické ligy (League Two). V této lize Exeter po 16 zápasech patří na 5. místo a s průměrem 3,5 gólu na zápas je vůbec nejproduktivnějším týmem celé ligy. Exeter má na svém kontě 11 over 2,5 gólu.

Northapton je tým ze třetí anglické ligy (League One). V této lize Northampton patří na 16. místo, přičemž má blíže na dno než na špičku tabulky. Northampton má průměr 2,5 gólu na zápas a celkem 7 over 2,5 gólu.

Další statistiky můžete najít na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Exeter vs Northampton – na co sázet?

Exeter a Northampton se ještě nedávno setkávaly v League Two (ještě tuto sezónu), přičemž z toho často bývaly overy. Over padl ve 4 z posledních 5 vzájemných zápasů a nyní je šance na větší počet branek ještě pravděpodobnější, protože rozdíl mezi těmito týmy vzrostl. Očekávám, že Northampton se z pozice síly postará o minimálně 2 góly a Exeter z pozice slušné formy a gólovosti taktéž o minimálně dvě branky. 2,5 gólu by přitom mělo být nejnižší možnou hranicí. Sázet můžete u Tipsportu za kurz 1,77 nebo u Fortuny za kurz 1,75.

exeter-vs-northampton-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách