20. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Jerv vs Asane (21.11.)

Další zajímavý value bet se naskytl v zápase druhé nejvyšší norské ligy Jerv vs Asane. Tento value bet má hodnotu přibližně 8%.

Na první pohled se tenhle tip může jevit jako bláznovství, nicméně stojí za ním prosté statistiky. Jerv sice prohrálo posledních 5 zápasů v řadě, ale za to může především fakt, že hrálo 4 venkovní zápasy a navíc proti týmům z horní části tabulky.

Jerv má doma mnohem lepší statistiky, vyhrálo zde 4 z posledních 5 zápasů a od začátku sezóny tu posbíralo 21 bodů z 12 utkání.

Asane má o 10 bodů více a je o 7 příček výše než Jerv, nicméně v tomto zápase bude hrát venku, což by pro něj měla být velká nevýhoda.

Jako další je třeba zmínit zatím nepodložené informace o rozsáhlejších absencích Asane. Tento tým by měl v příštím zápase nastoupit ochuzený o několik hráčů základní sestavy, což by měla být další jasná výhoda pro Jerv.

Další statistiky najdete na portálu výsledkového zpravodajství Livesport.

Jerv vs Asane – na co sázet?

Jerv by v tomto zápase mělo být ve dvojité výhodě. V první řadě by mu měla pomoci výhoda domácího hřiště, protože na domácí půdě Jerv hraje nadmíru dobře. V druhé řadě jsou to zatím neohlášené rozsáhlé absence Asane.

jerv-vs-asane-tiket

Ještě nemáš dost? Čti další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách