20. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Levante vs Elche (21.11.)

Levante vs Elche je celkem čitelný zápas, na který asi málokdo bude sázet jinak než my. Pojďme se na to podívat zblízka.

Levante má 6 bodů z 8 zápasů a je na 19., tedy předposledním místě tabulky LaLigy. Elche má 11 bodů ze 7 zápasů a patří mu 11. místo tabulky. Elche má o 5 bodů více a o jeden zápas méně, než Levante.

Pro Levante dále hraje také forma. Levante má v posledních 5 zápasech bilanci 2 výher, 2 remíz a pouze 1 prohry. Zato Levante má na kontě pouze 3 remízy a 2 prohry.

Elche je sice nováčkem ligy, ovšem po sedmi odehraných zápasech už se dá říci, že se této role zhostilo velice dobře. Naopak Levante se letos nevede a už teď je jasné, že bude rádo, když se dokáže vyškrábat nad sestupové pozice.

Více statistik najdeš na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Levante vs Elche – na co sázet?

Levante v posledních zápasech nedokázalo porazit ani Celta Vigo nebo Alaves, tedy týmy, které hrají o poznání hůře než Elche. Žádná ze stran nebude mít citelné ztráty, ale vzhledem k aktuální formě obou týmů tušíme, že hosté na půdě Levante neprohrají. Proto doporučujeme vsadit na výhru Elche s handicapem +1.

levante-vs-elche-tiket

Ještě nemáš dost? Pokračuj k dalším tipům na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách