27. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal | Mlila vs Bordj Bou Arreridj (27.12.)

Mlila vs Bordj Bou Arreridj se odehraje v rámci nejvyšší fotbalové ligy v Alžírsku. Tento zápas má jasného favorita. Je jím domácí tým.

Mlila v nové sezóně odehrála 4 zápasy, na kontě má 8 bodů a je na 4. místě tabulky. Mlila má za sebou 2 výhry a 2 remízy. Bordj Bou Arreridj má za sebou 5 zápasů, ve kterých posbíral 2 body za 2 remízy. Bordj Bou Arreridj je na 18. místě tabulky, tedy na místech sestupu.

O aktuální síle týmů nám mnohem spíše napoví postavení týmů v minulé sezóně. Tu Mlila zakončila na 7. místě tabulky, Bordj Bou Arreridj na 13. místě. S minulou sezónou hosté nevyhráli už 7 zápasů v řadě a na tom by se nemělo nic měnit ani teď.

Více statistik najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Mlila vs Bordj Bou Arreridj – na co sázet?

Samozřejmě na domácí. I když má tento tým na kontě poměrně dost remíz, v domácím prostředí patří mezi nejlepší celky 1. alžírské ligy (v minulé sezóně 7 výher a 4 remízy). Mlila navíc vyhrála 4 z posledních 5 vzájemných zápasů na svém hřišti a měla by vyhrát znovu. Nejlepší kurz mají na Tipsportu a Sazkabetu (1,90), ale dá se sázet i u dalších sázkovek za o něco nižší kurz. Vyplatí se vsadit až do kurzu 1,75.

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách