27. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na házenou | Dessauer vs Bietigheim (27.12.)

Dessauer vs Bietigheim je zápas, který má jasného favorita. Jedná se o hostující tým Bietigheim.

Dessauer má 13 bodů ze 14 zápasů a je na 7. místě tabulky. Dessauer prohrál poslední 4 zápasy v řadě a neslavil výhru už 6 zápasů po sobě.

Bietigheim má 8 bodů z 9 zápasů a je na 16. místě tabulky. Jedná se sice o první nesestupovou pozici, ale v úvahu je třeba vzít fakt, že hosté odehráli vůbec nejméně zápasů z celé soutěže, oproti Dessauer má za sebou dokonce o 5 ligových zápasů méně. Vzhledem k tomu se dá  očekávat, že jakmile se počet zápasů vyrovná, Bietigheim půjde nahoru.

Jak už jsem zmínila na začátku této analýzy, Bietigheim loni sesbíral 32 bodů a zakončil na třetím místě tabulky. Na špičce druhé nejvyšší házenkářské ligy se přitom pohybuje dlouhodobě.

Dessauer je nováčkem ligy, loni se druhé Bundesligy neúčastnil. A jako správný nováček má velké problémy, hlavně v poslední době. Dessauer nevyhrálo posledních 6 zápasů v řadě, z toho 5× muselo zkousnout hořkou příchuť porážky. Dessauer je typickým týmem na hraně druhé a třetí ligy a i letos ho vidím spíš v bojích o záchranu. To znamená, že půjde dolů.

Další statistiky najdete na stránkách Livesport.

Dessauer vs Bietigheim – na co vsadit?

Samozřejmě na hostující Bietigheim. Tento tým má vysokou kvalitu, jenom ho zbrzdil koronavirus. Teď už mu v rozletu nic nebrání a měl by jít rychle nahoru. A začít by měl už v tomto zápase, protože proti němu bude stát silně rozladěný tým. Nejlepší kurz na výhru hostů mají u Sazkabet (2,15), ale dá se vsadit i u dalších sázkovek s o něco nižším kurzem.

dessauer-vs-bietigheim-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách