4. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal | Pogon Štětín vs Podbeskidzie (9.11. od 18:00)

Další kolo polské fotbalové ligy přinese zápas Pogon Štětín vs Podbeskidzie. Máme tip na vítěze v handicapu!

Polská liga má za sebou teprve pár zápasů, ale už se stihla jasně vyprofilovat. Ačkoliv Pogon Štětín má odehráno o jeden zápas méně, než většina klubů (7), náleží mu čtvrté místo tabulky a patří tedy mezi ty nejlepší celky této soutěže. Pogon Štětín zatím prohrál jediný zápas, to bylo ovšem na začátku sezóny. Aktuálně táhne sérii 7 neproher v řadě (z toho 5 výher) a doma má bilanci 4 neproher v řadě (2 výher).

Podbeskidzie je nováček soutěže a je tedy jasné, že netrhá žádné rekordy. Tento tým je aktuálně předposlední, když drží náskok 3 body na poslední Piast. Podbeskidzie vybojoval tři body s podobně marným Stal Mielec, jinak jsou ale jeho výkony dost špatné.

Podbeskidzie venku prohrálo s Lechií i Gornikem, což jsou oba týmy hodně kvalitativně podobné, jako je Pogon Štětín. V obou těchto případech navíc rozdíl ve skóre činil více než 1 gól (3:0 a 4:0).

Pogon Štětín vs Podbeskidzie – na co vsadit?

Pogon Štětín má slušnou kvalitu i aktuální formu. Navíc je vůbec nejlépe bránícím týmem celé ligy. Vzhledem k tomu očekáváme, že vyhraje a to minimálně o 2 góly.

pogon-stetin-vs-podbeskidzie
Na výhru Pogon Štětín v handicapu -1,0 jsem vsadili 1000 korun, kdo se přidá?

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách