21. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Royal Pari vs The Strongest (21.12.)

Royal Pari vs The Strongest je zápas týmů ze špičky nejvyšší bolivijské ligy, kdy hosté okupují první příčku a domácí příčku čtvrtou. Na domácí je poměrně vysoký kurz a já jsem přesvědčená, že se vyplatí vsadit dvojtip – výhra Royal Pari nebo remíza. Zde jsou důvody.

Royal Pari má 36 bodů ze 21 zápasů a je na 4. místě tabulky. Royal Pari vyhrálo 3 z posledních 5 zápasů, ovšem doma má sérii 5 výher v řadě, když postupně vyhrálo nad Always Ready, Vinto, San Jose, Nacional Potosi a naposledy nad Aurorou.

The Strongest má 41 bodů ze 21 zápasů a je na 1. místě tabulky s tím, že v posledních 5 zápasech má bilanci 3 výhry, 1 remíza a 1 prohra. The Strongest jsou jedním z nejlepších domácích týmů ligy, ale na venkovních hřištích často přicházejí problémy. The Strongest má v posledních 5 venkovních zápasech bilanci 2 výhry, 2 remízy a 1 prohra, kdy nestačilo na Vinto a remizovalo s J. Wilstermann a San Jose.

Další statistiky najdeš na stránkách Livesportu.

Royal Pari vs The Strongest – na co vsadit?

Jak už jsem řekla, tady se vyplatí zahrát dvojtip – neprohru domácích. Domácí mají skvělou formu a The Strongest venku nejsou úplně stoprocentní a ztrácejí body i s mnohem horšími týmy. Vsadit můžete třeba u Sazkabet a to za kurz 2,05. Kurz se bude směrem k začátku zápasu snižovat, ale vyplatí se až do hodnoty 1,80.

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách