20. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na hokej: Sarmaty vs Mamonty Yugry (21.12.)

Zítřejší zápas ruské juniorské soutěže MHL Sarmaty vs Mamonty Yugry má jasného favorita a právě na tohoto favorita vám doporučujeme vsadit.

Sarmaty mají 16 bodů ze 28 zápasů a jsou na 14. místě tabulky. Sarmaty mají celkové skóre 51:81. Sarmaty doma získaly 9 bodů ze 20 zápasů, když vyhrály pouze 4 zápasy!!! Sarmaty vyhrály 2 z posledních 5 zápasů, všechny tyto zápasy odehrály doma.

Mamonty Yugry má 40 bodů ze 33 zápasů a je na 8. místě ruské MHL. Mamonty Yugry vyhrály 2 z posledních 5 zápasů a pouze 1 z posledních 5 venkovních zápasů. Mamonty Yugry jsou jedním z nejhorších venkovních týmů tabulky, to je však způsobeno hlavně faktem, že venku zatím potkávaly hlavně silnější soupeře – naposledy se jednalo o Avto (2. místo MHL) a Tolpar (5. místo MHL).

Další statistiky najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Sarmaty vs Mamonty Yugry – na co vsadit?

Ačkoliv pohled do tabulky, hlavně potom do venkovní tabulky nevypadá zrovna jasně, tento zápas má jednoznačného favorita. Mamonty Yugry jsou o pořádný kus kvalitnějším týmem, který měl v poslední době smůlu na soupeře.

Sarmaty jsou jedním z nejhorších týmů MHL. Mamonty Yugry vyhrálo posledních 5 vzájemných zápasů v řadě a mělo by vyhrát zase. V současné chvíli si na Mamonty Yugry můžete vsadit pouze u Sazkabet (kurz 1,83), později by tato sázková příležitost měla být vypsaná i u dalších sázkovek. Kurz se vyplatí do hodnoty cca 1,50.

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách