13. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Rumunsko vs Norsko (15.11.)

Kdybyste si z nedělního menu UEFA Ligy národů měli vybrat jen jediný zápas, ve kterém by měl padnout over, potom by to bylo právě klání Rumunsko vs Norsko.

Favoritem tohoto zápasu je Norsko, což nám hraje do karet. Norsko se určitě bude tlačit dopředu, protože ve hře je jeho postup ze skupiny, zatímco Rumunsko se na domácí půdě jistě bude chtít alespoň jednou, ideálně i víckrát, prosadit.

Oba týmy ve skupině odehrály 4 zápasy, Norsko z toho vyšlo s bilancí 3 overů a 1 underu, Norsko potom se 2 overy a 2 undery. Celkem má Norsko průměr 3,5 gólu zatímco Rumunsko 3,0 na zápas.

Tyto týmy za sebou už mají první vzájemný zápas ve skupině, který se odehrál vprostřed tohoto týdne na hřišti Norska. Norsko v něm svému soupeři nadělilo 4 góly, Rumunsko se neprosadilo.

Norsko je nejproduktivnějším týmem skupiny, zatímco Rumunsko patří (společně se Severním Irskem) mezi dva nejhůře bránící týmy.

Další statistiky hledejte na výsledkovém zpravodajství Livesport.

Rumunsko vs Norsko – na co sázet?

Samozřejmě na několikrát zmiňovaný over. Konkrétně jsme si vybrali hranici over 2,75 gólu, kdy při 3 brankách celkem dostáváme polovinu výhry. Norsko má výborný útok a v průměru za zápas vstřelí téměř 3 góly. Rumunsko má zase problémy s bráněním a právě na tak vysoké bilanci Norska se velkou měrou podepsalo. Nelze tipovat nic jiného než over.

Ještě nemáš dost? Čti další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách