13. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Slovensko vs Skotsko (15.11.)

Pokud se o dění ve skupině B Ligy národů moc nezajímáte, tip na duel Slovensko vs Skotsko vám na první pohled může znít divně. Vždyť Skoti jsou neochvějnými lídry tabulky, zatímco Slováci dlí na posledním místě. Všechno vám bude jasné, jakmile dáme věci do souvislostí.

Takže Skotsko má skutečně 10 bodů, když ve 4 zápasech posbíralo 3 výhry a 1 remízu, jenže už celkové skóre naznačuje, že to s nimi není zase taková sláva. Skoti v kvalifikaci vstřelili 5 gólů a obdrželi 2. Skotsko přitom některé zápasy vyhrálo s velikou pomocí náhody. V paměti máme třeba zápas Skotů na půdě České republiky, kdy naše reprezentace byla prakticky celá mimo hru kvůli pozitivním testům na koronavirus. Proti Skotům tak šla do hry B sestava, nebo možná spíš C sestava. A i tato sestava Skoty prakticky po celý zápas pevně svírala v kleštích, ale stejně smolně prohrála (19:6 na střely a 8:0 na rohové kopy).

Teď se podíváme na Slovensko. Tenhle výběr z různých důvodů nikdy nehrál v plné sestavě. Vždycky chyběl alespoň jeden hvězdný hráč, jednou Škriniar, podruhé Hamšík. O dalších absencích ani nemluvě. Pokud Slováci do tohoto zápasu nastoupí v plné sestavě, tak Skotové nebudou mít šanci.

Podrobné statistiky najdete na výsledkovém portálu Livesport.

Slovensko vs Skotsko – na co sázet?

Slováci hrají o záchranu ve skupině, což je pro ně navýsost důležitá akce. Určitě nic nepodcení. A Skotové na štěstí nemohou jet navždy. Slováci mají domácí výhodu a měli by jí proměnit ve tři body. V nejhorším případě čekáme remízu.

slovensko-vs-skotsko-tiket

Ještě nemáš dost? Přečti si i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách