13. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Maďarsko vs Srbsko (15.11.)

Zápas Maďarsko vs Srbsko má na první pohled jasného favorita, bookmakeři ovšem věří spíš papírové kvalitě týmů. Tento přístup se v sázení na fotbal (na hokej a na jakékoliv jiné sporty) nevyplácí. Forma a chemie jsou v profesionálním sportu vůbec nejdůležitější a tahle deviza stojí na straně domácích.

Maďarsko má 7 bodů a je na 2. místě tabulky s tím, že na první Rusko ztrácí 1 bod. Maďarsko dokázalo porazit Turecko a Srbsko a jeden bod bralo za remízu se silnými Rusy(!). Celkové skóre 4:3 sice neznačí velkou herní převahu, ale to nevadí. Maďaři mají chuť bojovat do poslední minuty zápasu a to se cení.

Srbsko je po 4 zápasech základní skupiny na posledním místě. Srbsko má 2 body a teď hraje hlavně o setrvání ve skupině. Na třetí Turecko chybí Srbům bod, nicméně jejich forma je otřesná. Celkové negativní skóre 3:6 a dvě remízy o něčem svědčí.

Více statistik najdete na výsledkovém portálu Livesport.

Maďarsko vs Srbsko – na co sázet?

Srbové možná mají velkou individuální kvalitu, ale v kvalifikaci opětovně ukazují, že jim to spolu moc nejde. Naopak Maďaři jsou na mezinárodní scéně na vzestupu, stačí si vzpomenout třeba na Ferencváros v Lize mistrů. Právě hráči z tohoto týmu přitom tvoří kostru maďarského týmu, který je postavený na vytrvalosti, pracovitosti a celkovém odhodlání. A tohle jsou přesně ty vlastnosti, které vyhrávají zápasy mnohem častěji, než velké hvězdy.

madarsko-vs-srbsko-tiket

Ještě nemáš dost? Čti další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách