3. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na házenou: Huttenberg vs Aue (5.12.)

Další zajímavý tip na sázení jsme našli v druhé německé házenkářské lize a v zápase Huttenberg vs Aue. V tomto zápase jsme si vybrali tip na výhru domácího týmu, který bude i navzdory horšímu postavení v tabulce ve výhodě.

Vezmeme to popořadě. Huttenberg má 3 bodů z 9 zápasů a je na 17. místě tabulky. Huttenberg má bilanci 1 výhra, 1 remíza a 7 proher. Huttenberg prohrál poslední 3 zápasy v řadě, tyto prohry se ale daly očekávat, protože byly proti týmům z horní části tabulky.

Aue má 6 bodů ze 4 zápasů. Aue má bilanci 3 výher a 1 prohry. Aue do nové sezóny vstoupilo ve velkém stylu, nicméně skvělé výsledky jsou také dílem štěstí, protože Aue hrálo proti slabším týmům a nebo proti týmům, které byly kvůli zraněním či dalším patáliím značně oslabené.

O skutečných možnostech se v tomto případě dozvíme při pohledu do minulé sezóny. A tady rychle zjistíme, že Aue a Huttenberg jsou hodně podobné týmy. Aue skončilo na 13. místě, když získalo 20 bodů. Huttenberg skončil o dvě příčky níže, když za sezónu sesbíral 18 bodů.

Více statistik se dozvíte na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Huttenberg vs Aue – na co sázet?

Tyto týmy se během letní přestávky zrovna moc nezměnily, takže je velký předpoklad, že na konci sezóny opět skončí na podobném místě. Aue teď hraje hodně nad svoje poměry, což nemůže trvat věčně. A naopak. Huttenberg sice není nejlepší tým ligy, ale také nemůže prohrávat věčně. Vzhledem k tomu doporučujeme vsadit na výhru domácích.

huttenberg-vs-aue-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách