9. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na hokej: Lida vs Baranavichy (9.12.)

Na první pohled by se mohlo zdát, že tento zápas je vyrovnaný, ovšem nic není dál od pravdy. Lida vs Baranavichy má jasného favorita a my vám prozradíme, kdo to je.

Lida má 37 bodů z 20 odehraných zápasů a je na 3. místě běloruské nejvyšší hokejové soutěže. Baranavichy mají o 10 bodů méně a jsou v tabulce hned pod Lidou. Baranavichy ke svému bodovému přídělu spotřebovaly o jeden zápas navíc.

V této analýze je důležitá jak velká bodová propast mezi těmito celky, tak i fakt, že Lida je vůbec nejlepším domácím týmem ligy. Lida doma odehrála celkem 10 zápasů, přičemž si připsala 22 bodů. Lida táhne sérii 5 domácích výher v řadě.

Baranavichi venku vyhrály 3 z posledních 5 zápasů a celkově se jedná o druhý nejhorší tým ligy ve venkovních zápasech. V rámci 10 venkovních zápasů Baranavichi získalo pouze 11 bodů.

Další statistiky najdete na stránkách Livesport.

Lida vs Baranavichy – na co vsadit?

Jednoznačně na domácí Lidu. Jedná se o poznání kvalitnější tým, navíc s výhodou domácího prostředí, které je v tomto případě velice důležité. Pěkný kurz na výhru Lidy mají u Fortuny (1,77), ale vsadit se dá i u dalších sázkovek.

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách