29. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na hokej: Pinskiye Yastreby vs Vitebsk (30.11.)

Zápas Pinskiye Yastreby vs Vitebsk může být podle zběžného pohledu do statistik matoucí. Pinskiye Yastreby jsou na posledním místě tabulky, Vitebsk jsou o dvě příčky nad nimi. Nicméně do hry v tomto případě vstoupil velký počet zranění a nemocných na straně Pinskiye Yastreby, kteří jinak patří k tomu nejlepšímu v lize, a kteří by opět měli začít hrát svůj lepší hokej.

Pinskiye Yastreby mají 13 bodů ze 17 zápasů a jsou na 7., tedy posledním místě tabulky. Pinskiye Yastreby jsou i přes svou bídu doma celkem efektivní, vyhráli 4 ze 7 domácích zápasů.

Pinskiye Yastreby v minulé sezóně skončili na 4. místě tabulky, přičemž na Vitebsk měli náskok 43 bodů a 5 příček. Vitebsk loni skončil úplně poslední.

Vitebsk má v aktuální sezóně 15 bodů z 10 zápasů a patří jim 5. místo tabulky. Vitebsk venku je ovšem poloviční, hned v 6 z 8 venkovních zápasů zaznamenal prohru.

Další informace najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Pinskiye Yastreby vs Vitebsk – na co sázet?

Pinskiye Yastreby mají nad Vitebsk obrovskou převahu, v novodobé historii vyhráli všechny vzájemné zápasy na domácím ledě (tj. 7 výher v řadě). Ačkoliv se Pinskiye Yastreby nepovedl úvod sezóny, stále se jedná o velice silný tým, který by v plném složení měl začít sbírat body a opět se dostat alespoň do poloviny tabulky. Vzhledem k tomu doporučujeme vsadit na domácí.

Pinskiye-Yastreby-vs- Vitebsk-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách