14. 1. 2022
6 min. čtení

Tipkonto | Výklad pojmu + návod, jak získat Nety zdarma!

Pakliže patříte do Tipsport největší komunity sázkařů, či do komunity sázkařů v sázkové kanceláři Chance, což je úplně to samé, potom jste se nejspíše setkali (nebo se brzy setkáte) s pojmem „Tipkonto“. Jestliže vám tento pojem není úplně jasný, rádi vám ho vysvětlíme. A přidáme i pár tipů a triků, jak si Tipkonto můžete navýšit (tzn. dáme vám návod, jak získat peníze zdarma na sázení).

Co je Tipkonto?

Výrazem „Tipkonto“ je označováno peněžité konto na Tipsportu vedené v Netech, tedy bonusových penězích. V některých případech je tímto výrazem označováno celé peněžité konto u Tipsportu, tzn. část vedená v klasických penězích i část vedená v bonusových penězích, to ovšem není tak docela přesné.

Kde zjistím stav svého Tipkonta?

Stav svého Tipsport Tipkonta najdete po přihlášení na svůj hráčský účet u sázkové kanceláře Tipsport. Stačí najet myší na svoji ikonku v pravém horním rohu. Stav Tipsport Tipkonta uvidíte na druhém řádku ve „vyjížděcím“ menu.

tipsport-tipkonto

Co jsou to Nety?

Nety jsou bonusové peníze, které vám sázková kancelář Tipsport dává zdarma. Bonusové peníze lze použít na sázení či hraní casinových her stejně, jako klasické peníze. Za Nety si můžete vsadit na libovolné kurzy při libovolném vkladu.

K Netům se nevážou žádné podmínky. Stačí je jednou vsadit do hry. Pokud se vám podaří vyhrát, výhra je vyplacena v klasických penězích a s nimi si už můžete dělat, co chcete. Třeba je i vybrat na svůj účet u banky.

Všechny Nety, které u Tipsportu získáte, jsou vám automaticky připisovány na vaše Tipkonto.

Jakou hodnotu mají Tipkonto Nety?

Nety mají stejnou hodnotu jako klasické peníze. Pokud tedy na tiket vsadíte 100 Netů, je to jako byste vsadili 100 korun. Výplatní poměr Netů k české koruně je 1 ku 1.

Jak vsadím za Nety (návod)?

Sázení za Nety je prakticky stejné, jako sázení s klasickými penězi.

  1. Z kurzové nabídky Tipsportu si vyberte požadovanou sázku a přidejte ji do svého výběru.
  2. Následně na tiketu proveďte všechny požadované úpravy a nakonec vložte částku, kterou chcete vsadit.
  3. Ještě předtím, než tiket potvrdíte, klikněte na modré kolečko označené „Kč“ v kolonce Vklad. Toto kolečko se změní v oranžové kolečko Net.
  4. Nyní je tiket nastavený tak, aby byl podán za Nety. Vše potvrďte kliknutím na žluté tlačítko „Vsadit … Net“.

sazka-v-netech-obr

Pozn.: Výhry z tohoto tiketu již budou vyplaceny v klasických penězích.

Jak převést Nety na peníze?

Nety na peníze lze převést jedním jediným způsobem a to tak, že je jednou vsadíte do hry. Všechny tikety vsazené v Netech jsou totiž vypláceny v korunách. Pokud tedy Nety vsadíte do hry a vyhrajete, Tipsport vám vyplatí již klasické peníze. Na vyplacené peníze se přitom nevážou žádné podmínky, takže je můžete libovolně používat nebo dokonce vybrat na svůj bankovní účet.

Klasický převodník měn na Tipsportu k dispozici není a pravděpodobně ani nikdy nebude. Nety na peníze nelze převést ani na osobní žádost. Pakliže tedy máte nějaké Nety neváhejte je použít namísto klasických peněz.

Tip na převod Netů na peníze

Pakliže si chcete být převodem Netů na peníze jistí, tzn. pokud nechcete zbytečně riskovat, že o ně při převodu (tzn. při sázce) přijdete, můžete využít tzv. surebettingu. Díky této technice můžete pokrýt všechny možnosti a výhru peněz si tak pojistit.

Další možností je velmi opatrné sázení, kdy své Nety vložíte na sázku s nejvyšší možnou pravděpodobností. Ale pozor! Pravděpodobnost se ne vždy odráží ve výšce kurzu! Kurzy ve výšce 1,01 mohou za jistých okolností přinést nižší pravděpodobnost na výhru, jak kurzy ve výšce 1,50. Daný zápas je proto třeba alespoň trochu znát.

Nety vs. Goldeny

Nety jsou bonusové peníze poskytované sázkovou kanceláří Tipsport. Goldeny jsou bonusové peníze poskytované v sázkovce Chance. Protože obě tyto sázkové kanceláře mají stejného provozovatele, fungují naprosto stejně (až na malé výjimky, jako například vstupní bonusy). A platí to i o jejich bonusových penězích. Nety a Goldeny jsou tedy to samé.

Jak získat Nety zdarma?

Nety zdarma se dají vydělat několika možnými způsoby, například:

  • Dokončení registrace
  • Napsání analýzy
  • Napsání blogu
  • Výhra v soutěži
  • Za sdílení
  • Běžné sázky

První Nety zdarma dostanete už při dokončení registrace do sázkové kanceláře. Další Nety si potom můžete vydělat, stačí se zapojit do Tipsport komunity sázkařů, respektive do jejích projektů jako jsou Analýzy, Blogy nebo soutěže.

Nety dále vyděláváte i jen běžným sázením – Tipsport vám dává zpět až 25% z vašich sázek. Poslední možností je potom sdílení tiketů a analýz na sociálních sítích a v diskuzních fórech. Pakliže tímto způsobem do Tipsportu přivedete nové sázkaře, sázkovka vám vyplatí jednorázový bonus v hodnotě až 200 Netů.

Více informací o tom, jak získat peníze na sázení bez nutnosti vkladu peněz, jsme vám poskytli v samostatném článku.

Tipkonto – jak využít?

Způsobů, jak využít Tipkonto, je velká spousta. Nety, které máte uložené na Tipkontu, můžete využívat na sázení nejrůznějších strategií sázení, nebo můžete vsadit na jistotu a vybrat je prostřednictvím surebetting. Ať tak nebo tak, Nety jsou velice příjemným zpestřením, který kromě Tipsportu (a sesterské Chance) v žádné jiné sázkovce nenajdete.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách