Největší komunita sázkařů
3. 1. 2022
10 min. čtení

Tipsport největší komunita sázkařů

Na našem území sice nemáme na výběr velké množství sázkových kanceláří, ovšem jedna z nich nám tento nedostatek hravě vynahradí svými bohatými komunitními službami. Jedná se o sázkovou kancelář Tipsport. A o balík komunitních služeb, který jistě budete znát pod označením „Tipsport největší komunita sázkařů“. V tomto článku se podíváme na to, co taková komunita vlastně umí a k čemu může být prospěšná třeba i vám.

Tipsport největší komunita sázkařů – o co se jedná?

Tipsport největší komunita sázkařů je podpůrný projekt sázkové kanceláře Tipsport (a potažmo i Chance) dostupný v České republice a na Slovensku. Projekt sdružuje několik komunitních služeb, které podstatně navyšují zábavu při sázení a otevírají možnosti pro tvořivé lidi, či lidi toužící po inspiraci. V podstatě se jedná o celý jeden sázkařský svět ukrytý na stránkách Tipsportu.

K tomuto světu přitom mají přístup všichni majitelé sázkařských účtů na Tipsportu a Chanci (v ČR i na Slovensku) úplně zdarma. Jestliže sázkařský účet u Tipsportu ještě nemáte, doporučujeme si ho založit. Nic vás to nestojí a ještě dostanete bonus!

Jaké služby nabízí Tipsport komunita sázkařů?

Tipsport komunita sázkařů nabízí skvělé možnosti jak pro sázkaře, kteří by se rádi realizovali, tak i pro sázkaře, kteří si informace raději jen hledají. Pakliže máte co říct, můžete se pustit do psaní blogů nebo analýz. Pokud nejste zase tak kreativní, můžete se ostatním pochlubit svými tikety, nebo zhodnotit práci ostatních lidí. Všem dohromady jsou potom k dispozici různorodé soutěže, jako je Tipcup, Tipliga, Tipovačka a Pyramida, popřípadě fórum atd.

Tipsport analýza

Tipsport analýza je krátký slohový útvar, kterým můžete doprovodit svoje tikety podané na Tipsportu nebo Chanci a se zápasy, které začínají nejdříve za půl hodiny. Analýza musí být alespoň 500 znaků dlouhá a pochopitelně by měla obsahovat důvody, proč jste si daný tip vybrali.

Analýzy na Tipsportu samozřejmě nepíšete jenom kvůli tomu, abyste si u sázkovky udělali dobré jméno. Tipsport vás za vaši práci odměňuje a to v podobě Netů (jedná se o bonusové peníze, které můžete sázkami proměnit na peníze skutečné). Pokud vaše Tipsport analýzy posbírají alespoň 10 inspirací, Tipsport vám z těchto inspirací vyplatí podíl a to až do maximální výše 200 Netů. Za každou analýzu s vyhraným tipem pak můžete dostat 50 korun navíc.

Pro zisk maximální odměny musí vaše analýza obsahovat tiket podaný alespoň za 1000 korun. Pokud vsadíte za menší částku, odměna se umenšuje. Minimální sázka pro napsání analýzy Tipsport činí 30 korun.

tipsport-analyzy-obr

Analýzy Tipsport – kde je najít?

Analýzy Tipsport jsou k dispozici pouze pro zákazníky sázkových kanceláří Tipsport a Chance. Abyste si analýzy mohli číst, musíte se přihlásit ke svému účtu na Tipsportu, v opačném případě analýzy neuvidíte.

Tipsport analýzy najdete po přihlášení ke svému hráčskému účtu v záložce „Analýzy“. V tomto případě se dostanete do hlavního kanálu analýz, kde můžete listovat všemi uveřejněnými analýzami a třídit je podle sportu, hodnocení autora atd.

K analýzám se dostanete i při procházení kurzové nabídky. V tomto případě stačí rozkliknout kurzy pro daný zápas a pokračovat kliknutím na záložku „Analýzy“. Okamžitě poté se vám ukážou všechny analýzy, které se k danému zápasu vztahují.

Analýza Tipsport vám tedy může dopomoci k penězům a to hled dvěma způsoby. V první řadě můžete analýzy psát a inkasovat za inspirace, v druhé řadě se můžete inspirovat nějakým zkušenějším tipařem a peníze inkasovat za výhry sázek.

Kdo je nejlepší tipař na Tipsportu?

Svou chvilku slávy v rámci Tipsport komunity zažila velká spousta lidí, nicméně dlouhodobé výsledky má jenom nepatrný zlomek z nich. Mezi nejlepší tipaře na Tipsportu z dlouhodobého horizontu patří Bouchal1, Beranek77, Miami1000, Subik1, Biatlonmag, Dejvo a Paperguy. V posledních několika měsících se k nim svými nadstandardními výkony přidal také Paulrockseek a Hostal.

Bohužel většina výše zmíněných tipařů v Tipsport komunitě sázkařů patří mezi “známé firmy”, takže podle nich sází obrovské množství dalších lidí, což znamená, že výhodné kurzy rychle klesají. Pokud tedy chcete stíhat sázky za původní ceny, musíte být opravdu hodně rychlí.

Dobré tipaře samozřejmě najdeme i mezi méně známými tvářemi Tipsportu největší komunity sázkařů, v tomto případě se však musíte obrnit dostatečnou trpělivostí, protože nabízených analýz je na Tipsportu každý den velká spousta.

Při hledání nadějných nových tváří doporučujeme použít techniku porovnávání otevíracích a zavíracích kurzů, která vám pomůže odhalit kvalitního tipaře ještě dříve, než do svého grafu zapíše větší množství tipů. Dalším dobrým způsobem pro hledání kvalitních tipařů je potom sledování jejich aktivity ve fórech a na blozích, protože tato aktivita často odhalí, jaký mají o dané oblasti přehled.

Jak už jsme uvedli, vyhledávání kvalitních nových tipařů na Tipsportu není úplně snadné, ovšem námaha se vám určitě vyplatí. Takové tipaře totiž ještě nikdo nesleduje, tudíž bookmakeři nesnižují kurzy a vy můžete sázet za původní (a značně výhodné ceny). Skvělá zpráva je, že Tipsport největší komunita sázkařů je těchto nových objevů doslova plná.

tipsport-komunita-sazkaru-obrazek

Tipsport tiket aréna

Tipsport tiket aréna je něco jako virtuální výstava vytvořených tiketů, kterou nabízí Největší komunita sázkařů. Tiket aréna sdružuje všechny tikety, které se tipaři rozhodli sdílet s komunitou. V tiket aréně můžete listovat podle výšky kurzů, počtu zápasů na tiketu nebo doby od vsazení. Také je tu možné najít tikety vztahující se ke konkrétnímu zápasu (například Sparta – Slavia), nebo od konkrétního uživatele.

V Tiket aréně jsou denně k dispozici stovky nejrůznějších tiketů, naditými SOLO tikety počínaje, rozsáhlými Plachtami konče. Pokud tedy nevíte, na co vlastně chcete vsadit, tohle je určitě možnost, jak si utřídit svoje myšlenky.

Tikety do Tiket arény můžete sami přidávat a to kliknutím na možnost „Poslat do Tiket arény“, kterou najdete ve spodní části podaného tiketu. Za inspiraci na tiketech nedostáváte žádnou finanční odměnu a chybí zde také možnost hodnocení tiketů či komentování, což jistě přijde vhod ostýchavějším sázkařům, kteří by si rádi zasloužili trochu pozornosti, ale kteří nemají rádi přílišnou pozornost.

Tipsport blogy

Jak název sám napovídá, v této sekci naleznete velkou spoustu blogů s tematikou sportu a sázení. Blogy můžete číst, hodnotit, diskutovat o nich a vzdělávat se a samozřejmě je také tvořit. Za vytvořený blog v předem daném rozsahu a kvalitě vám náleží odměna v podobě Netů, tedy bonusových peněz.

Nety

V rámci Tipsport největší komunity sázkařů se můžete skvěle bavit, čerpat informace a zajímavosti, ale také zpeněžit své znalosti. A to velice zajímavým způsobem. Za dobře napsané blogy a kvalitní analýzy totiž Tipsport dlouhodobě vyplácí a to nemalé množství peněz. Za napsanou a uveřejněnou analýzu můžete dostat až 200 Netů, za napsaný blog dokonce až 800 Netů. Měsíčně si tak na Tipsportu můžete přijít na více než 20 tisíc korun.

V sázkové kanceláři Chance, která je sesterskou společností sázkovky Tipsport, jsou ekvivalentem bonusových peněz (Netů) Goldeny.

Tipsport největší komunita sázkařů dostupná i na Chanci

Možná jste si už taky někdy všimli, že Tipsport a Chance mají totožné kurzy a naprosto totožné stránky a služby. To co nabízí Tipsport nabízí také Chance a to z toho důvodu, že se jedná o sesterskou sázkovou kancelář. Chance je tedy ta samá sázkovka jako Tipsport, nabízí jenom trošku jiné bonusy (a proto byste se měli registrovat do obou dvou). Vzhledem k tomu je tak Tipsport komunita sázkařů dostupná i v této sázkové kanceláři.

Komunita sázkařů na Chanci, jak už jsme si zvykli i u jiných služeb, nabízí přesně ty samé možnosti jako komunita sázkařů u Tipsportu. Tyto komunity jsou propojené, takže se v ní setkávají sázkaři obou sázkovek s tím, že každý je označen malou ikonkou, z jaké sázkovky je přihlášen.

Tipsport největší komunita sázkařů – závěr

Tipsport největší komunita sázkařů je skvělý projekt, který sázkařům umožňuje sdílet svou vášeň pro sázení s ostatními sázkaři. Některé dílčí prvky tohoto projektu, jako například Tipsport analýzy, vám přitom pomohou být lepšími (ziskovějšími) sázkaři. Tomuto koutku vyčleněnému výhradně pro potěchu vášnivých sázkařů vám proto doporučujeme věnovat chvilku času. Třeba zjistíte, že vám může být prospěšný.

Jestliže jste se do Tipsportu ještě nezaregistrovali, můžete to změnit. Při registraci skrze tento link dostanete bonus 50 tisíc na váš první vklad a 150 korun na ruku!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách