8. 7. 2021
4 min. čtení

Tipsport Extratip | vyhrávejte i tikety s chybou

Tipsport Extratip je jednou z nejnovějších bonusových funkcí, které nám představila sázková kancelář Tipsport (a potažmo i její sesterská sázkovka Chance). Tato funkce vám dává možnost vyhrát i tikety s jednou chybou. V následujícím článku vám vysvětlíme, co to Extratip je a jak se s ním pracuje.

Co je Tipsport Extratip?

Tipsport Extratip (některými lidmi označován jako Extra tip Tipsport) je doprovodná funkce, která na rozdíl například od cash outu zvýhodňuje výhradně sázkaře, nikoliv sázkové kanceláře. Jedná se o funkci, díky níž vyhrajete i tiket, na němž je jeden tip chybný. Má to ovšem svém podmínky (viz níže).

Pravidla pro zisk Tipsport Extratipu

Tipsport Extratip můžete využít u všech tiketů sázkové kanceláře Tipsport či Chance, na kterých máte alespoň 10 sázkových příležitostí (může jich být více, nikoliv však méně). Abyste Extratip využili, musíte u takového tiketu kliknout na možnost „Extratip“ v pravém horním rohu tiketu, a až poté tiket podat.

Extratip se vždycky váže k sázkové příležitosti s nejnižším kurzem na tiketu. Tzn. pokud na tiketu použijete kurzy v rozpětí od 7,30 do 2,50, za Extratip bude považována sázková příležitost s kurzem 2,50. Extratip přitom plní funkci jakéhosi žolíku, pokud tedy daná sázková příležitost nevyjde (jako jediná na tiketu), o výhru nepřijdete – výhra se automaticky sníží o daný kurz a je vám vyplacena, tzn. dostanete výhru jako by daný tip na tiketu vůbec nebyl.

Kde najdu Tipsport Extratip?

Jak už napovídá samotný název, Tipsport Extratip naleznete v sázkové kanceláři Tipsport a potažmo i Chance, která je takovým malým klonem Tipsportu. Abyste mohli využít Extratipu, musíte splnit několik podmínek. V první řadě se jedná o vložení minimálně 10 sázkových příležitostí na tiket. Pokud na tiketu máte méně než 10 sázkových příležitostí, tak se vám možnost Extratip neukáže.

Jaké výhody má Tipsport Extratip?

  • Extratip je zdarma.
  • Sázkař na Extratipu může pouze získat, jedná se o funkci, na které nijak neprodělá například skrytými poplatky.

Jaké nevýhody má Tipsport Extratip?

  • Abyste Extratip mohli využít, musíte na tiket vložit alespoň 10 sázkových příležitostí.
  • Extratip je třeba aktivovat ručně, takže člověk někdy může zapomenout. V takových případech doporučujeme využít další bonusovou funkci Tipsportu a Chance a to storno tiketu.

Tipsport Extratip – strategie sázení

Strategie sázení s Tipsport Extratipem se prolínají se strategiemi sázení obsáhlejších akumulátorů. Na tiket byste tak měli dávat pouze sázkové příležitosti, o jejichž budoucím úspěchu jste maximálně přesvědčeni. Pokud nemáte na vytvoření tiketu s Extratipem dostatek sázkových příležitostí, pouze kvůli Extratipu byste sázky na tiket neměli přidávat. Extratip by měl být pouze příjemným doplňkem, nikoliv vaším cílem.

Na druhou stranu, pokud na tiketu máte přesně 9 sázkových příležitostí, určitě byste měli možnost Extratipu využít, protože dostáváte zcela zdarma možnost navýšit si výhru, aniž byste riskovali, že o peníze přijdete. V takovém případě se však ujistěte, že jste na tiket skutečně přidali sázkovou příležitost s nejnižším kurzem, tedy takovou příležitost, kterou pokryje Extratip.

Závěr

Z pohledu ziskového sázení není tiket s deseti a více sázkovými příležitostmi ideálním způsobem, jak průběžně vydělávat peníze. Jedná se spíše o formu zábavu, díky níž člověk může vyzkoušet své štěstí a při dobré konstelaci hvězd si přijít na mimořádnou výhru. Pokud ovšem už sestavujete nějaký naditý tiket (s nimiž vás pravidelně seznamujeme v loterijní rubrice, určitě na Extratip nezapomínejte, je to přidaná hodnota pro vás.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách