tipsport-logo
8. 7. 2021
5 min. čtení

Tipsport storno tiketu | vraťte zpět již podaný tiket!

Storno tiketu je jednou z nejvyhledávanějších funkcí online sázkových kanceláří. Tato funkce vám umožní stornovat již podaný tiket, díky čemuž můžete napravit své předchozí chyby nebo reagovat v případě, že jste si podání tiketu rozmysleli. Přinášíme vám všechny potřebné informace o tom, jak funguje Tipsport storno tiketu a proč je pro svět kurzového sázení přínosný.

Co je to Tipsport storno tiketu?

Tipsport storno tiketu je (podobně jako Tipsport Extratipcash out) nadstavbová funkce nabízená sázkovou kanceláří Tipsport (a potažmo i Chance, která je jejím zeleno-oranžovým klonem), díky níž můžete zpětně vystornovat již podaný tiket. Co si pod tím představit?

Pokud nešťastnou náhodou podáte tiket, který jste ve skutečnosti podat nechtěli (například se „ukliknete“ při sestavování tiketu a nevšimnete si toho), případně pokud si tiket po jeho podání z nějakého důvodu rozmyslíte (například zjistíte, že jste při výběru byli příliš impulzivní, nebo po podání tiketu přijdete na to, že se změnily podmínky zápasu, a že tip je tudíž nevýhodný), otevřete daný tiket a kliknutím na tlačítko „storno“ ho „vrátíte“ do sázkové kanceláře. To znamená, že sázkovka tento tiket zneplatní a vrátí vám peníze, za které jste tiket podali.

Podmínky pro Tipsport storno tiketu

Abyste mohli využít funkce Tipsport storno tiketu, musíte této možnosti využít maximálně 5 minut od prvotního podání tiketu. Pokud byste o storno tiketu u Tipsportu či Chance chtěli požádat později (například 10 minut od podání tiketu), máte smůlu, protože tuto možnost v tiketu ani nenajdete. Tipsport se tímto způsobem brání možnému zneužití ze strany ziskových sázkařů, kteří by si tímto způsobem stornovali tikety, o nichž by se v průběhu času dozvěděli, že jsou nevýhodné (ať už pohybem kurzů, tak například zjištěním nějaké nové skutečnosti).

Žádné další podmínky Tipsport storno tiketu nemá, snad kromě skutečnosti, že o storno musíte zažádat ručně a to výhradně v rámci online sázkové kanceláře. Stornovat tiket na pobočce Tipsportu a Chance nelze.

Jak stornovat tiket u Tipsportu?

Jak bylo řečeno výše, abyste mohli stornovat tiket u Tipsportu, musíte ho mít vsazený skrze online sázkovou kancelář, nikoliv přes pobočku. Od podání tiketu navíc nesmí uplynout více než 5 minut. Jestliže splníte obě tyto podmínky, potom se vám možnost stornovat tiket nabízí automaticky.

Pro storno tiketu se tedy přihlásíte na svůj účet u online sázkové kanceláře Tipsport či Chance, otevřete si menu a kliknete na záložku „Moje tikety“. Následně se vám ukáže výpis podaných tiketů. Poté si vyberete tiket, který chcete stornovat a kliknete na něj.

Tip: Tiket umožňující storno je označený oranžovým pruhem v pravé části a oranžovou ikonkou otazníku v levé části.

Po otevření tiketu kliknete na položku „Stornovat tiket“, která se nachází v zápatí daného tiketu (viz obrázek). Svůj výběr potvrdíte kliknutím na oranžové tlačítko „Stornovat tiket“ v dalším okně a tiket se okamžitě vystornuje. V tom samém okamžiku se vám na účet připíšou také peníze.

tipsport-storno-tiketu

Tip: Pokud se vám peníze ze storna tiketu na účet nepřipsaly okamžitě, doporučujeme znovu načíst danou stránku. Případně můžete aktualizovat stav účtu kliknutím na ikonku zatočené šipky v pravém horním rohu u vaší fotky (viz obrázek).

Tipsport storno tiketu – závěrečné myšlenky

Někteří sázkaři Tipsport storno tiketu využívají k identifikování hodnoty kurzu. Počkají si na nově vypsané sázkové příležitosti a následně vsadí na protilehlé možnosti (například over/under nebo výhra daných týmů do rozhodnutí). Nakonec rychle zkontrolují, kam se daný kurz pohnul a vystornují tiket s kurzem, který rozpoznali jako nevýhodný. Tato technika je sice trochu krkolomná, ale skutečně funguje. Platí to hlavně u malých trhů, kde dochází ke korekci vypsaných kurzů jenom pár sekund po vypsání.

Většina sázkařů však storno tiketu u Tipsportu a Chance využije ze zcela prostých důvodů jako je špatně podaný tiket. Ať tak nebo tak, tato funkce je velice přínosná a sázkaři by o ní měli vědět. Doufáme, že jsme vám tuto funkci dostatečně představili a že vám napříště pomůže k výhře na Tipsportu.

tipsport-banner

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách