21. 7. 2021
8 min. čtení

Návod | Jak vložit peníze na Tipsport?

Jestliže jste se zaregistrovali do sázkové kanceláře Tipsport a přišli jste o bonusové peníze, které Tipsport rozdává všem novým zákazníkům, pravděpodobně hledáte způsob, jak si na účet vložit peníze. V tomto článku vám dáme podrobný návod na to, jak vložit peníze na Tipsport všemi dostupnými platebními metodami.

Kde najdu možnost vložit peníze na Tipsport?

Peníze na Tipsport můžete vložit po přihlášení do svého sázkařského účtu. Následně myší najedete na svůj zůstatek v pravé horní části, načež vám vyroluje menu. V něm vyberete položku „vklady/výplaty“ a kliknete na ni.

Při přihlášení z mobilu se do sekce vkladů dostanete ťápnutím na zůstatek v pravém horním rohu. V následujícím okně potom zvolíte možnost „vložit peníze“ a ťápnutím potvrdíte.

Jakmile projdete tímto procesem, objeví se vám všechny dostupné možnosti vkladu. Tyto možnosti si probereme v jednotlivých krocích.

jak-vlozit-penize-na-tipsport-navod-1

Jak vložit peníze na Tipsport platební kartou?

Vklad peněz platební kartou je jednou z nejoblíbenějších možností vkladu, už kvůli tomu, že vklad platební kartou (či skrze bankovní účet) v sázkové kanceláři vyžadují kvůli ověření vaší identity (a potvrzení toho, že vám je více než 18 let). Platbu kartou (či bankovním účtem) tedy máte aktivovanou. I kdybyste ji ovšem aktivovanou neměli, do okénka pro vklad (viz obrázek) stačí vepsat částku, kterou chcete vložit a následně kliknete buď na políčko „vložit“ (pokud máte kartu již aktivovanou) nebo na políčko „aktivovat a vložit“ (pokud kartu aktivovanou ještě nemáte).

Jakmile svůj výběr potvrdíte kliknutím na možnost vložit, dostanete se na platební bránu vaší banky. Na této stránce vložíte informace o vaší kartě, tedy číslo karty, platnost karty a nakonec ověřovací kód (najdete na druhé straně karty). Vše potvrdíte tlačítkem „Zaplatit“. V této chvíli by mělo dojít k převodu peněz na váš sázkařský účet, o čemž byste měli být informováni jak ve vašem internetovém bankovnictví, tak případně i SMS zprávou nebo emailem.

platebni-brana-vlozit-cislo-karty

Jak vložit peníze na Tipsport přes online bankovnictví?

Pokud do Tipsportu nechcete vkládat peníze o své platební kartě (ačkoliv v česku licencovaných sázkových kancelářích si můžete být jisti, že jsou vaše údaje maximálně v bezpečí), a pokud máte Komerční banku, Českou Spořitelnu, Monetu, ČSOB, mBank, Fio, Unicredit a Sberbank, pro vklad peněz na svůj hráčský účet můžete využít také převod skrze internetové bankovnictví.

Výchozím bodem je opět seznam platebních možností, kde u internetového bankovnictví vepíšeme částku k platbě a vše potvrdíme tlačítkem „Aktivovat a vložit“, případně pouze „Vložit“. Následně budete přesměrováni do svého internetového bankovnictví, kde se přihlásíte stejným způsobem, jako obvykle. Po potvrzení platby budete automaticky přesměrováni zpět do Tipsportu, kam se brzy připíší také vaše peníze.

Jak vložit peníze na Tipsport skrze bankovní převod?

Bankovní převod je nejbezpečnější metoda vkladu peněz na účet, zároveň je ovšem také nejzdlouhavější. Peníze z vašeho účtu v bance do Tipsportu mohou cestovat až 3 pracovní dny.

Pro vklad peněz přes bankovní účet je třeba navštívit vaši banku či internetové bankovnictví, kde zadáte zcela obyčejný platební příkaz. V tomto bodě je důležité, abyste pro vklad peněz použili pouze bankovní účet, který jste použili při registraci. Při vkladu peněz přes bankovní účet totiž nezadáváte žádné dodatečné údaje – Tipsport platby kompletuje právě podle čísla bankovního účtu.

Pro převod peněz do Tipsportu bankovním převodem můžete použít účet číslo 43-3070750257/0100 (Komerční banka a.s.). Pakliže máte účet u České Spořitelny, lze využít také účet číslo 3509582/0800 (Česká spořitelna a.s.).

Jak bylo napsáno výše, peníze na váš sázkařský účet budou připsány za 1-3 pracovní dny.

Jak vložit peníze na Tipsport přes Skrill?

Způsob vkladu peněz na Tipsport skrze Skrill je totožný se způsobem vkladu peněz skrze internetové bankovnictví. Na výchozí stránce pro vklad vyplníte v položce „Skrill“ částku, kterou chcete vložit a pokračujete kliknutím na možnost „Aktivovat a vložit“ nebo „Vložit“. Následně budete přesměrováni na stránky společnosti Skrill, kde vložíte své přihlašovací údaje. Vklad na Tipsport skrze Skrill nakonec potvrdíte kliknutím na fialové tlačítko „Přihlásit se“. Okamžitě poté z vašeho Skrill účtu odejdou peníze do Tipsportu.

Pokud máte v počítači zapamatované údaje pro přihlášení do Skrillu, můžete si je v okně pro přihlášení nechat vyplňovat automaticky. Také lze potvrdit, aby si počítač pamatoval vaše údaje pro všechna přihlášení z daného počítače, což dokáže ušetřit spoustu času.

Jak vložit peníze na Tipsport prostřednictvím bitcoinu?

Vklad na účet skrze bitcoin platbu probíhá na Tipsportu také za pomoci Skrillu. Postup je tedy stejný jako v případě výše.

Jaké další možnosti pro vklad peněz na účet u Tipsportu mohu využít?

Peníze na sázkařský účet u Tipsportu můžete vložit také na jedné z mnoha poboček Tipsportu. Tímto způsobem můžete vložit až 5000 korun každých 24 hodin. Pro vklad peněz na účet na pobočce si připravte občasný průkaz.

K vkladu peněz na účet u Tipsportu můžete využít také další internetové peněženky jako je Paysafecard nebo Paypal. Abyste tuto možnost mohli využít, u vybrané metody ve výběru vkladových možností klikněte na tlačítko „přidat účet“. Následně budete přesměrováni do výpisu vámi používaných metod, kde u požadované metody kliknete na možnost „+Přidat“ v pravém horním rohu. Následně vyplníte všechny potřebné údaje a krok po kroku projdete aktivačním procesem. Dále potom postupujte jako u možnosti přidat peníze skrze Skrill.

Co dělat, když mi nejdou vložit peníze na účet u Tipsportu?

V první řadě byste si měli zkontrolovat, zdali jste pro vklad nepoužili nižší nebo vyšší sázku, než jakou Tipsport pro tuto platbu akceptuje. Tak například prostřednictvím Skrill se dá na Tipsport poslat minimálně 1000 korun a maximálně 100 tisíc korun.

Dále byste měli zkontrolovat, zdali na svém účtu máte pro platbu dostatek peněz (někdy se může stát, že část peněz banka zablokuje kvůli trvalému příkazu). Také byste se měli přesvědčit, zdali nepřekračujete svůj denní limit – ať už v bance, tak i na Tipsportu (sebeomezující opatření).

Poslední možností je kontaktovat technickou podporu.

Vklad peněz na účet u Tipsportu – další informace

Většina plateb jsou na váš účet u Tipsportu přičítány v řádech sekund, tedy prakticky hned (kromě bankovního převodu). Někdy se ovšem může stát, že peníze na účtu už máte, ale Tipsport vám to neukáže. Pro tyto případy slouží ikonka zatočené šipky v pravém horním rohu, která slouží pro aktualizaci prostředků.

Neváhejte kontaktovat technickou podporu

Sázková kancelář Tipsport stejně jako sázková kancelář Chance mají velmi přívětivou technickou podporu. V případě jakýchkoliv problémů se proto nemusíte být kontaktovat pověřené pracovníky buď skrze chat, email nebo telefon.

Další informace o sázkové kanceláři Tipsport najdete v naší recenzi.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách