28. 7. 2021
6 min. čtení

Chance Goldeny | Co to je a jak je získat zdarma?

Chance Goldeny jsou bonusové peníze, s nimiž se pravidelně setkáváte v sázkové kanceláři Chance. Jak Chance Goldeny fungují, jaké výhody přinášejí a jakým způsobem se vydělávají? Přinášíme vám detailní přehled bonusových peněz od sázkové kanceláře Chance, který vám pomůže zorientovat se v této problematice a využívat možností Goldenů naplno.

Co jsou Chance Goldeny?

Chance Goldeny jsou bonusové peníze sázkové kanceláře Chance. Tyto bonusové v sázkové kanceláři využíváte stejně, jako klasické peníze, tzn. platíte s nimi za tikety. Chance Goldeny mají stejnou cenu jako peníze, tzn. že jeden Chance Golden = jedna koruna česká.

Pokud jste někdy pracovali s bonusovými penězi od Tipsportu, potom přesně víte, jak Goldeny fungují. Bonusové peníze od Tipsportu jsou totiž jejich přesnou kopií.

Na co lze využít Chance Goldeny?

Chance Goldeny můžete využít pro sázku jakéhokoliv tiketu a to v poměru 1:1. Tzn. pokud na tiket vsadíte 10 Goldenů, je to jako byste vsadili 10 korun. Samotné Goldeny nelze vybrat, jakmile je ovšem vsadíte do hry a vyhrajete, dostanete vyplaceny klasické peníze. A ty už vybrat lze.

Jak získat Chance Goldeny zdarma?

V podstatě platí, že pokud získáte Chance Goldeny zdarma, je to jako byste získali peníze zdarma. A protože směnný poměr Goldeny/koruny je 1:1, potom dále platí, že kolik Goldenů zdarma získáte, tolik peněz zdarma máte v kapse. A to je naprosto perfektní zpráva.

Ještě lepší zpráva potom je, že existují způsoby, jak získat Chance Goldeny zdarma. A jsou hned tři – Goldeny zdarma za registraci, Goldeny zdarma za výhru v soutěžích a Goldeny zdarma za autorskou práci (nebojte se, nebude to bolet). Pojďme se na tyto dva způsoby získávání Goldenů zdarma podívat blíže.

Chance Goldeny zdarma – za registraci

Toto je odrazový můstek pro všechny Golden chtivé sázkaře. První bonusové peníze od Chance zdarma dostanete už za dokončení registrace a to okamžitě, bez jakéhokoliv čekání. Bonusové peníze následně můžete využít již zmiňovaným způsobem, tedy na sázení tiketů a to v poměru 1:1.

Bonusové peníze za registraci dostávají všichni noví zákazníci. V současné chvíli odměna za registraci do sázkové kanceláře Chance činí 200 korun. To znamená hned 20 tiketů po 10 korunách (můžete zkusit nějakou plachtu), nebo jedenu all-in sázku (všechno nebo nic) ve výšce 200 korun.

Pokud se do Chance registrujete kvůli streamům zdarma, můžete díky bonusovým penězům, které dostanete při registraci, vsadit jednou měsíčně alespoň za 30 korun, což je jediný podmínka pro spouštění streamů.

Tip: Abyste se svými bonusovými penězi při sledování streamů vydrželi co nejdéle, doporučujeme vám sázet měsíčně vždy maximálně 30 korun a to na ten nejnižší možný kurz (a tutovku), klidně i v hodnotě 1,01. Tyto sázky jsou mnohem jistější, nežli sázky na vysoké kurzy, které přinášejí výhry méně často.

Chance Goldeny zdarma – za soutěže

Jestliže vám nestačí 200 Goldenů zdarma za registraci a jste hravé povahy, můžete si další Goldeny na Chanci vysloužit výhrou (respektive stanoveným umístěním) v jedné z mnoha soutěží Chance. Můžete se zapojit třeba do Tipovačky, Pyramidy, Tipbanku, Tipcupu, Tipligy a do některých dalších soutěží, které jsou vypisovány nárazově.

Seznam všech aktuálně probíhajících soutěží najdete na stránkách Chance, po kliknutí na záložku „Soutěže“. Pokud tuto záložku navštívíte až po přihlášení na svůj sázkařský účet, uvidíte navíc velmi přehledně, kterých soutěží se můžete zúčastnit, do kterých jste se nestihli přihlásit a z kterých jste již vypadli.

Chance Goldeny zdarma – za autorskou práci

Pokud vám není vyloženě proti srsti hodit veřejně pár svých myšlenek a postřehů na papír, můžete si Goldeny v sázkové kanceláři Chance také regulérně vydělat. A to dvěma způsoby. V první řadě můžete napsat blog na nějaké sportovní či sázkařské téma. V druhé řadě pak můžete napsat analýzu, kterou se pak ostatní sázkaři mohou inspirovat.

Blogy

Za blogy Chance platí pevně danou cenu. Pro zisk Goldenů kromě sepsání textu nepotřebujete vůbec nic dalšího. Pokud navíc dokážete čtenáře zaujmout a udržíte si dobré hodnocení od komunity sázkařů, za příspěvek na blogu dostanete Goldenů o něco víc. Na druhou stranu byste měli psát o tématu, kterému skutečně rozumíte, a to v alespoň trošku odpovídající formě.

Analýzy

Analýzy jsou placené v závislosti na to, kolik peněz vsadíte (a to do maximální částky 250 korun). Peníze jsou ovšem vypláceny pouze v případě, že se vámi inspiruje minimálně 10 sázejících. I analýzy tedy vyžadují určitou úroveň kvality a ideálně také trochu sázkařského umu. V analýzách jsou totiž zapisováni vaše statistiky a všichni sázkaři vidí, jakých výsledků jste dosáhli v posledním roce (zisk/ztráta, případně ROI).

Chance blogy a Chance analýzy jsou součástí Tipsport největší komunity sázkařů.

Jak použít Goldeny?

Jestliže máte Goldeny na účtu, můžete je použít k zaplacení tiketu. Je to snadné. Jakmile si vyberete sázkové příležitosti a do okénka „vsadit částku“ vepíšete požadovanou sumu ke vsazení, překlikněte způsob platby – z Kč na G (tedy Goldeny). Možnost zaplatit Goldeny najdete hned pod okénkem „Vsadit částku“ (viz obrázek). Nakonec potvrdíte tiket kliknutím na oranžové tlačítko „Vsadit xxx“.

chance-goldeny-ilustrace

V tuto chvíli máte vsazeno. Pokud vyhrajete, výhru inkasujete v korunách. Peníze následně můžete vybrat.

Závěr

Goldeny jsou velmi užitečné bonusové platidlo, které se směňuje v poměru 1:1 za skutečné peníze. Goldeny dostanete už jen za registraci do sázkové kanceláře Chance, pokud jste se tedy ještě nezaregistrovali, měli byste to změnit.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách