29. 7. 2021
5 min. čtení

Jak založit bankroll na sázení bez nutnosti vkladu peněz?

Pokud se chcete vrhnout do sázení, ale nemáte prostředky, které byste této kratochvíli obětovali, nebo se vám do ní prostě jenom nechtějí investovat žádné vlastní peníze, vaše oči zabloudily na ty správné řádky! V tomto článku vám dáme návod na to, jak založit bankroll na sázení bez nutnosti vkládat peníze.

1)Vyberte si registrační bonus

Sázkové kanceláře TipsportChance nabízejí novým zákazníkům peníze na ruku. Tento registrační bonus je k dispozici všem novým zákazníkům, kteří v dané sázkovce dokončí registraci.

Sázková kancelář Tipsport novám sázkařům nabízí 300 korun na ruku. Sázková kancelář Chance potom 200 korun na ruku. To je celkem 350 korun do začátku pouze za registraci, kterou byste stejně asi udělali.

Jak dokončit registraci?

Přejděte na registrační formulář u Tipsportu, respektive Chance a vyplňte pečlivě všechny požadované údaje jako je jméno, adresa nebo heslo. Registraci odešlete kliknutím na tlačítko „Registrovat“.

Potvrďte svou registraci v emailu a pokračujte podle návodu sázkové kanceláře až do chvíle, kdy se přihlásíte ke svému sázkařskému účtu. Následně pokračujte k potvrzení svých údajů, které lze provést buď na jakékoliv pobočce dané sázkové kanceláře, případně online. Online registrace do těchto sázkových kanceláří lze provést skrze internetové bankovnictví Moneta Money Bank, Air Bank, České spořitelny, Komerční banky, ČSOB a Equa bank.

Okamžitě po dokončení registrace, tedy po ověření vašich osobních údajů (čímž banka ověřuje, zdali jste starší 18 let a nepatříte mezi politicky exponované osoby, případně osoby z Rejstříku vyloučených osob) vám sázková kancelář na váš sázkařský účet připíše slibované peníze a to v podobě bonusových peněz – Tipsport Netů, případně Chance Goldenů.

2)Připojte se k největší komunitě sázkařů a vydělejte si peníze svou tvorbou

U sázkových kanceláří Tipsport a Chance najdete možnost zapojit se to tzv. Tipsport největší komunity sázkařů. Jedná se o projekt, v jehož rámci sázkové kanceláře odměňují aktivní sázkaře za jejich tvorbu – jak blogy, tak sázkové analýzy. Psaním těchto slohových útvarů můžete vydělat až 500, respektive 250 korun (při splnění všech podmínek). Peníze jsou na vaše Tipkonto (sázkařský účet) přičítány v podobě bonusových peněz, které pak můžete využívat jako klasické peníze. Bonusové peníze (tj. Nety, respektive Goldeny) se směňují v poměru 1:1.

3)Zapojte se do soutěží

Vedle možnost psát blogy a sázkové analýzy (které jsou mimochodem jedním z perfektních způsobů, jak najít hodnotné tipy zdarma) můžete u Tipsportu a Chance hrát také početné soutěže. Zdarma se můžete zúčastnit například Tipovačky, v jejímž rámci se snažíte natipovat vítěze jednotlivých sportovních událostí a turnajů. Pokud se umístíte na předních místech, Tipsport vás opět odmění bonusovými penězi, které můžete jako v případě registračního bonusu využít na sázení jako klasické peníze.

4)Sdílejte své příspěvky na sociálních sítích a přiveďte nové zákazníky

Sázkové kanceláře Tipsport a Chance nabízejí možnost sdílet své tikety na sociálních sítích atd. Přitom platí, že za každého nového zákazníka, který se skrze váš link do sázkové kanceláře registruje, dostanete odměnu v podobě bonusových peněz. Za 1-6 nových zákazníků dostanete po 100 Goldenech/kus, za 102 a více klientů potom dostáváte po 200 Goldenech/kus.

Samozřejmě aby byly Goldeny připsány na váš účet, zákazníci musí dokončit registraci do dané sázkové kanceláře a následně si také vložit peníze. Okamžitě poté se peníze objeví na vašem účtu, načež je můžete použít na vaši příští sázku. A pokud vyhrajete, Goldeny se smění na klasické peníze a můžete je vybrat běžným způsobem.

Jak založit bankroll na sázení ? Začít se dá i s málem

Pokud budete dodržovat zásady ziskového sázení, tedy value betting a správný bankroll management, tak vám do začátku stačí opravdu jenom pár korun. I z pár stovek lze trpělivým přístupem své peníze pomalu rozmnožit na tisíce, desetitisíce…

Pomoci mohou i některé sázkové strategie

Pokud chcete svůj bankroll rychle navýšit a nebojíte se riskovat, můžete sáhnout po některé námi představené sázkové strategii. Pro rychlé navýšení počátečního bankrollu skvěle poslouží například Sázení na under v závěru zápasu. Tato strategie sice nezaručuje úspěch, ale pokud budete mít trošku štěstí, bankroll vám pomůže navýšit opravdu rychle. A následně se už můžete pustit do seriózního sázení za pomoci value bettingu.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách