30. 7. 2021
8 min. čtení

Chance mobil | 9+1 informace o aplikaci od Chance

Chance mobil, míněno jako sázení u sázkové kanceláře Chance skrze mobilní zařízení, má ve skrze dvě podoby. Sázet můžete klasicky, v mobilním prohlížeči, nebo skrze mobilní aplikaci. V tomto článku vám prozradíme, proč je pro sázení z mobilu lepší Chance aplikace. A nakonec vám dáme rady, jak se se Chance aplikací pracuje včetně návodu na její instalaci a vklad a výběr peněz.

Co je Chance mobil?

Jak už bylo řečeno, „Chance mobil“ označuje mobilní sázení u sázkovky Chance. Chance mobil tedy může být sázení u Chance skrze mobilní internetový prohlížeč, nebo skrze nativní sázkovou aplikaci. V sázkařském světě ovšem spojení Chance mobil většinou označuje právě Chance aplikaci.

Chance mobilní sázení – proč je Chance aplikace lepší než listování v prohlížeči?

Sázková kancelář Chance sice automaticky přizpůsobuje své stránky všem návštěvníkům, kteří její stránky otevřou v mobilu, v porovnání se Chance aplikací to však stále není dokonalé.

Předně je třeba říci, že Chance aplikace je díky maximální optimalizaci mnohem méně náročná na spotřebu baterie a také na stahování dat. Společnost Chance uvádí, že sázení z mobilu nebo třeba sledování streamů v mobilním prohlížeči vám spotřebuje až o 1/2 více dat a až o 1/3 více baterie, než při té samé činnosti v prostředí mobilního prohlížeče.

Čti také: Nejlepší mobilní aplikace pro sázení

Čti také: Informační zdroje pro sázení

A s tím souvisí také uživatelské pohodlí. Zatímco v aplikaci přecházíte z jedné možnosti na druhou velice rychle, při pohybu v prohlížeči narazíte na prodlevy v načítání, které v některých případech mohou přerůst v několikasekundové čekání. Také díky těmto prodlevám pak Chance v prohlížeči přináší celkově menší uživatelský komfort a menší přesnost při „ťapání“.

Kvůli vyšší spotřebě dat se může stát, že se Chance aplikací jde live stream plynule, v prohlížeči se vám bude sekat a to i přestože budete na tom samém místě (s tím samým připojením k internetu atd.).

chance-banner-vstupni-bonus-uzky

Chance mobilní aplikace – základní specifikace

Chance aplikace je k dispozici pro operační systémy Android a iOS a to zcela zdarma. Aplikace není náročná na hardware a lze spustit prakticky na všech zařízeních. Chance aplikace není náročná ani na prostor, k její úplné instalaci stačí přibližně 10 MB prostoru.

Chance iOS

Pokud máte zařízení s iOS, Chance aplikaci si můžete stáhnout a nainstalovat z obchodu s aplikacemi App Store zcela běžným způsobem, tedy jako v případě jakékoliv jiné aplikace. K aplikaci pokračujte tímto odkazem.

Chance Android

Pokud máte zařízení s Androidem, čeká vás trošku delší instalační proces, protože v Google Play se kvůli podmínkám užívání tato aplikace nenachází. Nemusíte se však bát. Tento instalační proces je stále velmi snadný a nezabere vám déle než několik sekund. Procesem instalace Chance aplikace na zařízení s Androidem vás provedeme krok po kroku v následujícím bodu.

Návod na instalaci Chance aplikace do zařízení s Androidem

Ve svém mobilním zařízení otevřete jakýkoliv prohlížeč (Google Chrome, Mozilla, Opera atd.) a přejděte na stránky Chance.cz.

V levém horním rohu ťápněte na ikonku menu (tři čárky pod sebou) a ve vyjetém menu pokračujte ťápnutím na oranžové tlačítko „stáhnout aplikaci“, které se nachází v horní části menu.

Na následující stránce, kde si můžete prohlédnout základní informace o Chance aplikaci, výběr potvrďte opětovným kliknutím na oranžové tlačítko „stáhnout aplikaci“ (na této stránce najdete také zjednodušený návod pro instalaci).

chance-mobil-navod-1

Jakmile se vám v dolní části vašeho mobilního zařízení objeví notifikační lišta, klikněte na možnost „OK“.

V další notifikační liště vyberte možnost „Nastavení“.

Povolte instalaci aplikace kliknutím na táhlo v pravé části u této položky.

chance-mobil-navod-2

Následně budete dotázáni, zdali tuto aplikaci chcete nainstalovat. Svůj úmysl potvrďte kliknutím na možnost „Instalovat“.

Po instalaci můžete Chance aplikaci rovnou otevřít. Stačí kliknout na možnost „Otevřít“.

Nyní je Chance aplikace nainstalována ve vašem mobilu. Pro její spuštění stačí kliknout na ikonku této aplikace ve vašem seznamu nainstalovaných aplikací a poté se přihlásit svými přihlašovacími údaji.

chance-mobil-navod-3

Funkce Chance mobil

Chance mobil poskytuje stejné funkce jako Chance v počítači (a klasickém prohlížeči). Chance aplikace (a také mobilní verze stránek) přináší kompletní kurzovou nabídku. Dále jsou k dispozici všechny komunitní služby (blogy, analýzy atd.) a samozřejmě také live streamy doplněné live sázením.

Při registraci skrze Chance mobil máte pochopitelně nárok také na vstupní bonus v hodnotě 200 korun na ruku a až 2000 korun při prvním vkladu peněz. Dále jsou k dispozici všechny možnosti vkladu a výběru peněz, stejně jako procházení tiketů a samozřejmě také veškeré dodatečné funkce jako storno tiketu, cash out, Chance Goldeny atd.

Chance aplikace výhody

  • Menší spotřeba dat než při spouštění v prohlížeči
  • Menší spotřeba baterie než při spouštění v prohlížeči
  • Nenáročná na hardware
  • Spotřebuje jen málo místa na disku
  • K dispozici zdarma
  • Všechny důležité funkce pohromadě

Chance aplikace nevýhody

  • Chance aplikace pro Android nelze stáhnout z obchodu s aplikacemi

Jaké bonusy mohu získat v Chance mobil?

Chance mobil nabízí naprosto stejné bonusy, které byste dostali při využívání sázkové kanceláře Chance na počítači. To znamená 150 korun na ruku, za dokončení registrace + až 2000 korun k vašemu prvnímu vkladu. Dále jsou k dispozici všechny reload bonusy a doprovodné soutěže jako například Tipbank nebo Pyramida.

Jak vložit peníze?

V Chance mobil jsou k dispozici stejné platební metody, jako v desktopové verzi této sázkové kanceláře. Proces vložení peněz je přitom úplně stejný, jako proces vkladu peněz skrze desktopovou verzi. Návod najdete zde (jedná se o návod pro vklad peněz do sázkové kanceláře Tipsport, který je úplně stejný – sázkovky Chance a Tipsport mají na vlast stejné prostředí)

Jak vybrat peníze?

Pro výběr peněz ze sázkové aplikace Chance (či z mobilní verze Chance) se stačí přihlásit na svůj sázkařský účet a pokračovat ťápnutím na ikonku vašeho avatara v pravém horním rohu. Dále klikněte na tlačítko „vybrat peníze“ v horní části obrazovky a nakonec zadejte částku pro výběr, kterou potvrdíte vlastním heslem.

Pozn.: Pro výběr peněz ze Chance mobil jsou k dispozici pouze platební prostředky, které jste využili pro vklad peněz, nebo které jste předtím aktivovali.

Jak sledovat streamy zdarma?

Přihlaste se do svého sázkařského účtu a ťápněte na ikonku „Live“. V nabídce si vyberte jeden z mnoha zápasů označených ikonkou obrazovky se symbolem play a klikněte na něj. Nakonec vyberte položku „stream“ v horní liště a video pusťte kliknutím na symbol play uprostřed videa. Live stream se začne automaticky přehrávat.

Chance mobil – závěr

Chance aplikace je k dispozici zdarma pro všechny zájemce s Androidem a iOS. Instalace aplikace je velmi snadná (i v případě Chance Android), aplikace je velmi nenáročná a přitom obsahuje všechny funkce, co sázková kancelář Chance při připojení z PC. Vzhledem k tomu Chance aplikaci doporučujeme všem, kteří rádi sází z mobilu.

chance-banner-vstupni-bonus-uzky

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách