27. 10. 2020
9 min. čtení

Tradematesports – recenze sázkového programu na vyhledávání value betů

Hledání value betů bývá časově náročné, alespoň pokud využíváte běžné metody jako je tvorba vlastního sázkového systémuvýpočet skutečné pravděpodobnosti. Čas vám zrovna moc neušetří ani metoda porovnávání kurzů v jednotlivých sázkových kancelářích, alespoň pokud nesáhnete po některém z nabízených programů. Jedním z těchto programů je Tradematesports.

Tradematesports porovnává kurzy vámi vybrané sázkové kanceláře s kurzy vypsanými sázkovou kanceláří Pinnacle. Pinnacle, jak vám potvrdí každý ziskový sázkař, má na sázkařském trhu výjimečné místo a platí za arbitra všech sázkovek. V podstatě platí, že sázkové kurzy na Pinnacle jsou nejpřesnější, neboť tato sázkovka přijímá ziskové sázkaře a má tedy největší motivaci vypisovat nejpřesnější kurzy a zároveň i nejlepší zpětnou vazbu (a informace) od ziskových sázkařů, za jejichž pomoci tyto kurzy dále upravuje.

Tradematesports tedy bere sázkové kurzy Pinnacle a hledá, zdali vámi používaná sázková kancelář nenabízí vyšší kurz. Vychází tak z logické úvahy, že kurz na Pinnacle je přesný, nebo alespoň přesnější než kurz ve vaší sázkové kanceláři, a že rozdíl mezi tímto kurzem a kurzem ve vaší sázkovce přináší jistou value.

tradematesports-logo
Tradematesports je nejjednodušší program pro hledání value betů na trhu.

Porovnávání kurzů v reálném čase

Základní premisa je tedy skvělá, program Trademate vám šetří čas v případě, že jste se rozhodli hledat value porovnáváním kurzů s kurzy od Pinnacle. Problém je, že většina sázkových kanceláří kurzy podle Pinnacle automaticky upravuje a to v poměrně krátkém čase. Abyste tedy mohli používat sázkový program Trademate, musíte být velice rychlý. A když říkám rychlý, myslím tím opravdu hodně rychlý.

Jakmile program detekuje možný value bet, objeví se informace o něm v uživatelském prostředí. Zde máte vypsáno, u jaké sázkovky se value bet nabízí, jaký je kurz a jakou má hodnotu. Od této chvíle máte odhadem tak asi dvě až tři vteřiny na to, abyste value bet v nabídce sázkovky našli a rychle ho vsadili. Osobně jsem si tenhle proces poměrně rychle zautomatizovala, jenže je pravdou, že patřím mezi pokročilé uživatele PC, kteří jsou zoceleni hraním videoher, a že se navíc dennodenně pohybuji v nabídce sázkových kanceláří (a mám tak zautomatizované rozložení sázkových kanceláří – zde nicméně stačí správné použití Ctrl+F pro vyhledávání na stránce). Chci tím říct, že si nejsem jistá, jaký úspěch by s tímto programem oslavil můj přítel, který se na počítači necítí úplně ve svých botách, nebo dokonce rodiče, respektive kdokoliv staršího data narození. Jsem přesvědčená, že by to nebyla žádná sláva.

Tradematesports – nabídka českých sázkových kanceláří

Samozřejmě, některé sázkovky na srovnání s Pinnacle reagují těžkopádněji, takže uživatelům dávají mnohem větší prostor pro vsazení. Některé sázkovky dokonce nereagují vůbec, nebo třeba až po několika minutách, ale to se rozhodně netýká českých sázkovek Tipsport a Fortuna, které Tradematesports podporuje.

Tipsport na většinu value betů reaguje do pár sekund, dokonce některé value bety má opravené už ve chvíli, kdy program value bet nahlásí. Fortuna je v tomto ohledu o něco benevolentnější, jenže u Fortuny si s tímhle programem moc neškrtnete. Leda byste měli nějaký starší účet, na kterém jste prohráli (v součtu) větší množství peněz. O tom ale zase jindy a v jiném článku.

Abych podala zcela vyčerpávající informace, některé value bety nestihne opravit ani Tipsport, ale to je spíše výjimka. Jedná se o value bety na ligy a sporty, které Tipsport nebo Pinnacle vypisuje spíš okrajově. Jenže i tohle má stinnou stránku, protože v těchto ligách jste více na očích a sázkovka vás dříve „vyhmátne“.

Kromě Tipsportu a Fortuny se v nabídce Tradematesports nenabízí žádné české sázkovky. Dříve byla dostupná ještě Sazkabet, ale tu tvůrci Tradematesports bohužel z blíže nespecifikovaných důvodů stáhli. V praxi to ovšem zase tolik nevadí, protože jak už jsem řekla, vůle sázkovek vůči tomuto programu a obecně vůči detekování value betů je poměrně malá (hlavně po první vlně koronaviru se většina sázkovek „stáhla“ a vůči ziskovým sázkařům začala být nekompromisnější) a Sazkabet z tohoto mustru nevybočuje.

Asi nejbenevolentnější je v tomto ohledu Tipsport, který vás nechá vydělat pár tisíc až desítek tisíc. Naopak Fortuna vás blokne už pár stovkách či tisících. Jakmile dostanete limit, program je k ničemu.

trademate-1
Vyhledávání value betů probíhá v reálném čase. Abyste chytili správnou cenu, musíte být velice rychlí.

Tradematesport – sázení na Pinnacle a na dalších sharp sázkovkách

Samozřejmě, kromě Tipsportu a Fortuny Tradematesports poskytuje široké množství zahraničních sázkovek, ale tady už se budete pohybovat v šedé zóně. Navíc, mnoho zahraničních sázkovek, do nichž se můžete registrovat z ČR přímo, Tradematesports zase nenabízí. A i tyto sázkovky mají svoje limity.

Tradematesports se orientuje také na hledání value betů v tzv. „sharp“ sázkovkách, což jsou sázkovky, které nelimitují ziskové sázkaře. Na těchto sázkovkách má ovšem Tradematesports zatím extrémně nízké ROI. Na dotaz ohledně ROI u sázkové kanceláře Pinnacle mi bylo sděleno, že program zde zaznamenává dlouhodobou návratnost investic v hodnotě 1-2%. Za verzi se sharp sázkovými kancelářemi a sázkovými burzami jako je Matchbook atd. přitom zaplatíte nadstandardní částku, takže tu nevidím ani moc dobrou rentabilitu. Navíc na sázkových burzách se vám často stane, že chcete podat sázku a za požadovaný kurz můžete podat jenom pár korun, zbytek pak vsadíte za mnohem nižší cenu.

Tradematesports – nabízené předplatné a cena

Tradematesports nabízí 4 různé předplatné – Trademate Nordics, Trademate US, Trademate Core a Trademate Pro. Trademate Nordics je zaměřené výhradně na severské bookmakery a pro české sázkaře je tudíž nepoužitelné. Trademate US stojí 49 dolarů měsíčně a obsahuje 10 sázkových kanceláří (888Sports, William Hill, Bet365, Fanduel, Draftkings, Unibet, Betcris, Intertops, Betonline a Bookmaker.eu).

Pro české sázkaře se nejvíce hodí pokročilé předplatné Trademate Core, které stojí 120 eur, a které nabízí možnost sázení v českých sázkovkách Tipsport a Fortuna. A nakonec nejdražší předplatné Trademate Core stojí 400 eur a dostanete v něm přístup ke 3 sharp bookmakerům, 2 burzám sázek a ke všem soft bookmakerům, které společnost Tradematesports nabízí.

Bohužel, jak už jsem uvedla, výsledky u sharp bookmakerů nemá Tradematesports zrovna ideální a jelikož cena je takto nadsazená, a jelikož sázení v zahraničí je v České republice zakázáno, v tomto případě bych vám program nedoporučila. Jenom tak pro zajímavost – za 400 eur měsíčně už si můžete objednat tipy od několika předních tipařů s ROI na Pinnacle vyšším než 7% a ještě vám pár korun zbude.

trademate-4
V Tradematesports můžete zjistit také výsledky zápasů, na které jste vsadili.

Tradematesports – přehledné uživatelské rozhraní

V čem Tradematesports exceluje je uživatelské rozhraní. Hledání value betů pomocí tohoto programu by měla zvládnout i vaše babička. V programu v podstatě stačí nastavit, jakou minimální hodnotu mají mít hledané value bety, na jakých sázkovkách mají být tyto value bety, případě do jakých sportů a lig mají mířit. Jakmile value bet vsadíte, stačí v okně value betu potvrdit tlačítkem a sázka se zaeviduje do vaší historie. Vše je jednoduché, srozumitelné a maximálně přehledné.

To ovšem jasně kontrastuje s výše zmíněným faktem, že pro podání tipů musíte být ve většině případů nesmírně rychlý. Pokud nebudete dostatečně rychlý, hodnota kurzu spadne a je po value betu. Je otázkou, zdali to budete stíhat. Naštěstí, abyste si na tuto otázku mohli odpovědět, nemusíte si pořizovat drahé předplatné. Tradematesports totiž nabízí vyzkoušení programu na týden zdarma a ani k tomu nepotřebujete zadávat číslo kreditní karty atd.

Abyste získali program Tradematesports na týden zdarma, stačí přejít na stránky tohoto programu a v levé části kliknout na tlačítko „Get started for free“. Následně stačí vyplnit váš email a heslo a vše potvrdit prokliknutím aktivačního linku, který vám přijde na vyplněný email.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách