3. 2. 2021
2 min. čtení

Tutovka | Příbram vs Slavia má jasného favorita (7.2.)

Příbram vs Slavia, tohle nemůže dopadnout jinak než výhrou Pražanů. Rozdíl ve výkonnosti těchto dvou týmů je tak veliký, že se tu nebojíme ani sázky na výhru hostí v handicapu AH-1,5.

Slavia v posledním zápase zničila na svém hřišti Jablonec, který je společně se Spartou jejím nejvážnějším pronásledovatelem v ligové tabulce a dál si bezpečně kráčí za titulem. V současné chvíli má Slavia na kontě 47 bodů, tedy o 12 bodů více než jeho největší rivalové. V Edenu se nejspíš už pomalu slaví, ovšem sympatické na tomto celku je, že žádný ze zápasů nevypustí. Kromě vysoké výhry s Jabloncem, tak Slavie zapsala vysoký výsledek i ve Zlíně (6:2) a Karviné (1:3) a celkově má skóre 51:8. Slavie většinu svých zápasů vyhrává o 2 a více gólů a mělo by to tak dopadnout i tentokrát. Proti Slavii totiž nastoupí další velice slabý celek.

Příbram se i přes veškeré snahy Pavla Horváta propadá na úplné dno ligové tabulky, s 10 body ji najdeme na 17. místě tabulky, kdy horší je už jenom Opava. Příbram má problémy v obraně i v útoku, zapsala celkové skóre 12:33. Příbram sice poslední zápasy prohrála pouze o gól, nicméně v tomto zápase proti sobě bude mít pořádný kolos.

Další statistiky najdeš na stránkách Livesport.

Příbram vs Slavia – na co vsadit?

Doporučujeme vsadit na výhru Slavie v handicapu -1,5. Slavie bude mít jasně navrch a měla by vyhrát i o více než 2 góly. Nejlepší kurz mají u Tipsportu (1,52).

pribram-vs-slavia-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další preview nebo tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách