15. 2. 2021
2 min. čtení

Tutovka | Slavia si na Stínadla jede pro 3 body (21.2.)

Slavia před pár dny zkazila hromadu tiketů, když nedokázal vyhrát na hřišti Karviné. Její náskok na druhou Spartu tak činí rovných 10 bodů, což není málo, ale ani moc. Týmy před sebou stále mají hromadu zápasů a při tříbodovém systému se stále může stát cokoliv. Z tohoto důvodu je zcela přirozené předpokládat, že Slavia po takovém nezdaru zase šlápne do koní. A dalším cílem tohoto kolosu by se měly stát Teplice.

Teplice hrají o svou prvoligovou příslušnost, když po 19. kolech mají 17 bodů a náskok pouhých 5 bodů na Mladou Boleslav na 16. místě. Namísto zlepšení však Teplice dále třou bídu s nouzí, když v posledních pěti zápasech získaly jediný bod za remízu s Karvinou. Nedá se přitom čekat, že by se Teplice nějak výrazně zlepšily, spíš naopak.

Slavia v této sezóně ještě neprohrála, ztrácela body pouze za tři remízy. Slavia má na kontě celkem 19 výher, z toho 7 výher z 9 venkovních zápasů.

Naproti tomu, Teplice zatím vyhrály pouze 5 zápasů z 19 možných, doma přitom zapsaly pouze 2 výhry. Nedá se čekat, že by se Teplice zmobilizovaly zrovna nyní. Naopak. Síla Slavie je až ohromující (v kontextu české ligy) a po výplachu v Karviné určitě bude i dostatek motivace tento zápas vyhrát. A potom není jediný důvod, proč by to nemělo vyjít.

Více statistik najdete na stránkách Livesportu.

Teplice vs Slavia – na co vsadit?

Teplice jsou jedním z nejhorších týmů ligy, naopak Slavia se hřeje prakticky po celou sezónu na výslunní. Slavia má za sebou nepříjemnou remízu v Karviné a i proto predikujeme, že v tomto zápase nic nepodcení a vyslouží si tři body. Nejlepší kurz mají u Tipsportu (1.30).

 

Na výhru Slavie můžete za pěkný kurz vsadit třeba u Tipsportu:

teplice-vs-slavia-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další preview nebo tipy na sázení!

 

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách