15. 2. 2021
2 min. čtení

Tipsport analýza | Atlético Madrid postoupí v LM (17.3.)

Tipsport největší komunita sázkařů nikdy nespí, když nesdílí tikety, tak píše skvělé Tipsport analýzy. Právě na ně jsme se přitom zaměřili v tomto článku. Konkrétně nás zaujaly Tipsport analýzy k dvojzápasu Ligy mistrů Atlético Madrid vs Chelsea. Komunita je v tomto případě jednohlasná – Atlético Madrid postoupí do dalšího kola.

Nejprve je třeba upozornit na to, že tento zápas bude poznamenaný koronavirovou pandemií v tom smyslu, že první zápas se neodehraje na hřišti Atlética Madrid, ale na neutrálním hřišti (v Maďarsku). Chelsea by totiž kvůli nepříznivé hygienické situaci na území Španělska nemohla bez problémů překročit hranice. I přes tuto nepříjemnost se ovšem komunita shoduje na tom, že Atlético je natolik silné, že by dvojzápas mělo zvládnout.

Tipař Graslík ve své Tipsport analýze například zmiňuje výborné postavení Atlética v lize, které je v kontrastu s velmi špatným postavením a formou Chelsea. Ten samý tipař pak zmiňuje také fakt, že Atlético je velmi efektivní v defensivě a tudíž je velmi těžké se proti němu prosadit. Celou jeho analýzu si můžete přečíst níže (po kliknutí na obrázek přejdete na analýzu na Tipsport):

atletico-madrid-vs-chelsea-tipsport-analyzy11

Podobný názor má také tipař Zvncek, který není spokojený s posilami Chelsea v podobě příchodů Havertze a Wernera. Celou jeho Tipsport analýzu najdete níže:

atletico-madrid-vs-chelsea-tipsport-analyzy22

Zaujaly vás tyto analýzy? Vsaďte si s námi!

atletico-madrid-vs-chelsea-tipsport-tiket

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách