27. 3. 2021
4 min. čtení

UFC 260 | Miocic vs Ngannou 2

Sobotní večer se nezadržitelně blíží a to znamená další analýzy a tipy na sázení na nadcházející událost UFC. Tentokrát se bude jednat o UFC 260, ve kterém bude zlatým hřebem večera zápas Miocic vs Ngannou 2. Jaké zápasy nás v rámci tohoto eventu čekají a na co byste se měli zaměřit? Přinášíme vám UFC analýzy na zápasy, které mají podle nás největší šanci.

Tyron Woodley vs. Vicente Luque

Američan Tyron Woodley je bývalý champ, ale od doby co měl souboj s Usmanem vypadá vyloženě strašně. Hodně lidí si říkalo, že v dalším zápase to zlomí a vrátí se, ale to se nestalo a potom přišla další jednoznačná prohra s Covingtonem. Woodlymu bude už 39 let a opravdu nevím proč si tolik lidí myslí, že se ještě zvedne. Tady má jedinou šanci a to vyhrát na KO, ale jeho soupeř nikdy za 26 zápasů ještě knockoutován nebyl. Brazilec Luque miluje války. Za posledních 6 let má v UFC pouze 2 porážky na body a to proti TOP soupeřům: Thompson, Edwards. Dalších 12 zápasů vyhrál a z toho 11 před limitem. Brazilcovi ještě nebylo ani 30 let a pořád se zlepšuje. Woodley naopak vypadá zápas od zápasu hůře. Luque na výhru v kurzu 1,41 vypadá skvěle stejně jako jeho výhra na KO v kurzu 3,30 pro odvážnější sázkaře.

woodley-vs-luque

Thomas Almeida vs. Sean O’Malley

Brazilec Almeida měl skvěle rozjetou kariéru, ale po tvrdém KO od Garbrandta to už prostě není on. Z posledních pěti zápasů má jedinou výhru a 4 porážky z čehož byly 2 na KO. Nechápejte mě špatně Brazilec je pořád skvělý postojář, ale odolnost jeho brady je prostě hrozná. To mladý Američan O’Malley taky není v lehké situaci. Po první profi porážce která byla sice na TKO, ale de facto byla způsobena zraněním O’Malleyho nohy se Američan musí dostat zpět na vítěznou vlnu. V souboji postojářů je pro mě favoritem O’Malley, avšak kurz na něho je až moc nízký. Vyhraje ten bojovník, který lépe využije slabin toho druhého. Almeida má skleněnou bradu a O’Malley bude v nebezpečí ohledně častých low kicků Brazilce. V malém oktagonu určitě nečekám bodové rozhodnutí a sázím, že zápas bude ukončen na KO v kurzu 1,60.

omalley-vs-almeida

Modestas Bukauskas vs. Michał Oleksiejczuk

Tak tento zápas na body nedojde. Litevec Bakauskas má z posledních 13 zápasů vše před limitem a Polák Oleksiejczuk se k bodovým dostal z posledních 16 zápasů jenom jednou. Tady navíc bude malá klec, která požene oba bojovníky dopředu. Kurz 1,45 na to, že zápas nedojde na body je výhodný sám o sobě, ale je tu ještě zajímavější nabídka. Oba dva jsou postojáři a dohromady mají už 18 KO a pouze 3 submise, takže já volím kurz 1,85 na to, že zápas bude ukončen na KO, protože i když více věřím Polákovi, tak Litevec je rovněž velmi nebezpečným bojovníkem s lepší fýzou.

bukauskas-vs-oleksiejczuk

Tiket se všemi analyzovanými příležitostmi:

Tip: Přečtěte si, jak sázet na MMA a začněte tvořit své vlastní MMA analýzy!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách