cesky-biatlon-zeny
23. 12. 2023
3 min. čtení

Biatlon živě | Kde sledovat závody Světového poháru?

Jste biatlonovými fanoušky a rádi podporujete českou reprezentaci v závodech Světového poháru? Pokud nemůžete zavítat přímo na stadion, určitě Vám přijde vhod tento článek, ve kterém se dozvíte, kde všude se dá sledovat biatlon živě.

Jak sledovat ostatní sporty:

Tímto článkem navazujeme na naši sérii návodů, kde jsme vám popsali postup, jak sledovat online ostatní sporty. Konkrétně se jedná o tyto články:

Biatlon živě v TV

Biatlon se u nás těší velké vlně popularity. Čeští fanoušci tak mají velké množství způsobů, jak sledovat biatlon živě a to z pohodlí domova na televizních obrazovkách.

Závody Světového poháru, včetně mistrovství světa, biatlonových exhibic a velkých českých závodů, můžete sledovat s českým komentářem již tradičně na stanici ČT Sport a Eurosport 1. Česká televize vám nabídne rovněž bonus v podobě informací ze zákulisí a rozhovorů s českými sportovci. Navíc se na živý přenos ze závodů můžete koukat i na internetu a to díky stanici ČT Sport, která televizní přenosy vysílá také na svých internetových stránkách.

Kde sledovat biatlon online

Pokud se zrovna nemůžete koukat na závod v televizi, máte na výběr i z několika textových online přenosů.

Jako první byste určitě měli zamířit do oficiální aplikace IBU DATACENTER, ve které naleznete startovní listinu, průběžné výsledky a časy na střelnicích. Samotná aplikace je spravována organizací IBU, tudíž jsou všechna data oficiální a také nejrychlejší, jelikož jsou zadávána přímo ze stadionu.

Kromě těchto dat ale můžete sledovat také textové přenosy ze závodů, a to například na webové stránce iSport.cz.

Pochopitelně byste mohli na internetu nalézt spoustu dalších odkazů na přenos, jak tomu bývá u ostatních sportů. Vzhledem k mnoha českým zdrojům ale nedoporučujeme biatlon živě sledovat na zahraničních streamovacích stránkách, a to z důvodu bezpečnosti.

biatlon-zive-v-tv

Program SP v biatlonu

Abyste věděli, kdy zrovna můžete podporovat české sportovce, přinášíme Vám program SP v biatlonu pro sezónu 2023/2024.

  • Östersund v termínu 25. 11. – 3. 12. 2023
  • Hochfilzen v termínu 8. – 10. 12. 2023
  • Lenzerheide v termínu 14. – 17. 12. 2023
  • Oberhof v termínu 4. – 7. 1. 2024
  • Ruhpolding v termínu 10. – 14. 1. 2024
  • Anterselva v termínu 18. 21. 1. 2024
  • Nové Město na Moravě (MS) v termínu 7. – 18. 2. 2024
  • Oslo v termínu 29. 2. – 3. 3. 2024
  • Soldier Hollow v termínu 8. – 10. 3. 2024
  • Canmore v termínu 14. – 17. 3. 2024

Biatlon živě – závěr

Biatlonoví fanoušci mají velkou výhodu ve sledování závodů online. V České republice je totiž velké množství možností, jak sledovat Světový pohár živě, tudíž fanoušci nemusí přenosy složitě dohledávat. Mohou se tak soustředit na to podstatné, a to na příjemné sledování jejich oblíbeného sportu.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách